СРБИЈА СТИЖЕ У МОСКВУ! Огласио се бивши селектор Русије о мечу који "жуља" читав свет
Фудбалери Србије ће крајем марта одиграти две пријатељске утакмице у склопу припрема за предстојеће Европско првенство у Немачкој.
ФОТО: М. Вукадиновић
Орлови ће прво 21. марта гостовати Русији у мечу који ће бити под посебном лупом. Потез изабраника Драгана Стојковића је изненадио све, али и одушевио Србе и Русе, два братска народа.
У међувремену огласио се бивши селектор "зборнаје" Станислав Черчесов.
– Национални тим функционише, што је добро. Тим боље. И Србија и Парагвај, добри су национални тимови. Радујем се што је у марту, на почетку сезоне, што ће наступ репрезентације пружити задовољство навијачима. Репрезентацији никад није лако, играти под својом заставом, то је одговорност. Никада нисам имао лаких мечева, рекао је он за тамошњи РИА Новости.
Иначе, Черчесов је водио Русију од 2016. до 2021. године. Играли су четвртфинале СП на свом терену, а после краха на ЕУРО 2020. је отпуштен, па је сада актуелни селектор Валериј Карпин.
Србија после дуела са Русијом игра против Кипра.
Бонус видео КЛАДИОНИЧАРСКЕ ПРИЧЕ: Како је то све изгледало некада
Препоручујемо
СВИ СУ РАДОСНИ: Репрезентативац Србије опет на тренингу, после операције
24. 02. 2024. у 22:33
ЈОШ ЈЕДАН БИСЕР ЋЕ ИГРАТИ ЗА СРБИЈУ: Фудбалер Арсенала облачи дрес "орлова"
22. 02. 2024. у 20:22
НЕ МОЖЕ СЕ БЕЗ ТРЕНЕРА НА ГВАРДИОЛУ: Сити је више него спреман да искористи "хаос" у редовима "плаваца"
ОНО што је и у идеалним околностима једно од најтежих гостовања у Премијер лиги, за Челси долази у најгорем могућем тренутку. После раскида сарадње са Енцом Мареском, „плавци“ без шефа стручног штаба гостују Манчестер ситију (18.30), који нема право на нови кикс у трци за титулу.
04. 01. 2026. у 11:30
ЖИВОТНИ БРОДОЛОМ ЧОВЕКА КОЈЕМ СЕ ДИВИЛА ЈУГОСЛАВИЈА: Упао у финансијске проблеме, остао без куће
Тим речима хрватски "Вечерњи лист" пише о животном паду некада истинског спортског аса СФРЈ.
04. 01. 2026. у 14:03
У ВЕНЕЦУЕЛИ 4.000 ХРВАТА : Страх, свуда тишина пуна тензије
У ВЕНЕЦУЕЛИ живи 4.000 особа хрватског порекла које после ноћашњег америчког напада на главни град Каракас, затворене у кућама, чекају даљи развој догађаја, рекла је у суботу Хини представница хрватске заједнице у тој јужноамеричкој земљи.
03. 01. 2026. у 18:47
Коментари (1)