РЕАЛ КУПУЈЕ У МИНХЕНУ: Кандаска звезда на прагу преласка у Мадрид

25. 02. 2024. у 16:19

Фудбалски клуб Реал заинтересован је за играча Бајерна и канадског репрезентативца Алфонса Дејвиса, преноси Скај Немачка.

РЕАЛ КУПУЈЕ У МИНХЕНУ: Кандаска звезда на прагу преласка у Мадрид

Фото: EPA-EFE/OLEG PETRASYUK

Немачки медији тврде да је Дејвис одлучио да напусти Бајерн на крају сезоне, пошто више не жели да игра у Бундеслиги.

Канадски фудбалер је наводно договорио личне услове уговора са мадридским Реалом. Дејвис (23) има уговор са Бајерном до јуна 2025. године, али ће Канађанин, како преноси Скај Немачка, на крају сезоне да покуша да избори трансфер у Реал.

Он је у Бајерн стигао 2018. године из Ванкувера за 14 милиона евра. Канадски фудбалер је за клуб из Минхена одиграо 180 утакмица и постигао је девет голова. Са Бајерном је освојио 13 трофеја.

Дејвис је за репрезентацију Канаде наступио на 44 меча и 15 пута се уписао у листу стрелаца.

БОНУС ВИДЕО:ПУНА МРЕЖА "БРЂАНА": Овако је Звезда дошла до трећег гола против Чукаричког

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НАЈНОВИЈЕ НАРЕЂЕЊЕ ВЛАДИМИРА ПУТИНА: Ово нико није очекивао!

НАЈНОВИЈЕ НАРЕЂЕЊЕ ВЛАДИМИРА ПУТИНА: Ово нико није очекивао!

РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на ту тему - стижу директно из Кремља. Владимир Путин, председник Русије, за то је "крив".

16. 06. 2025. у 20:56

Коментари (0)

РУСИЈА ТУГУЈЕ: Погинуо Николај Красников