МОТО ГП НОВИНА: Од наредне сезоне биће вожене 22 трке
Наредне сезоне у Мото ГП шампионату биће одржане рекордне 22 трке, саопштено је данас на званичном сајту такмичења.

ФОТО: Танјуг/АП
У саопштењу се наводи да ће 22 трке бити одржане у 18 земаља, а Мото ГП ће 2024. прославити 75. годишњицу.
Трке су груписане географски, како би екипама било лакше да путују. Пре летње паузе биће вожено 11 трка. Исто толико трка биће вожено и после паузе, која је на програму од седмог јула до другог августа наредне године.
Сезона у Мото ГП шампионату ће почети 10. марта 2024. трком за Велику награду Катара. Последња трка наредне сезоне биће вожена 17. новембра наредне године за Велику награду Валенсије.
Домаћин резервне трке биће Мађарска на стази Балатон.
БОНУС ВИДЕО: ДУЉАЈ ПОСЛЕ ПОБЕДЕ: Рекао сам играчима да нам је ово утакмица године
Препоручујемо

ШТА РАДИ ОВАЈ ЧОВЕК!? Новак Ђоковић показао завидно умеће и на голф терену (ВИДЕО)
27. 09. 2023. у 13:47

ЂОКОВИЋА НЕ ЗАНИМА, А АЛКАРАЗ... Шпанац жестоко запретио Србину из Кине
27. 09. 2023. у 11:18

ЂОКОВИЋ ИЗЛАЗИ НА ТЕРЕН: Ево где данас можете гледати најбољег тенисера света
27. 09. 2023. у 08:15

ХРВАТ СЕ ЈАВИО ИЗ БОЛНИЦЕ: Тренер Новака Ђоковића открио детаље операције
27. 09. 2023. у 08:02

АЛОНСО ДЕБИТУЈЕ ПРОТИВ МИТРА И СЕРГЕЈА: Реал Мадрид јури шесту титулу светког првака
РЕАЛ МАДРИД ће одиграти своју прву утакмицу на Светском клупском првенству против Ел Хилал на стадиону Хард Рок.
18. 06. 2025. у 09:55

НЕСВАКИДАШЊИ НАПАД НА СРБЕ У ЗАГРЕБУ! Хаос на трибинама током Светског првенства у ватерполу за играче до 20 година старости!
Србија игра добро на Светском првенству у ватерполу за играче до 20 година, али тај шампионат у главном граду Хрватске протиче уз инциденте.
17. 06. 2025. у 21:40

СТРАВА У ПИРОТУ: Поскок се завукао у ауто, морали скроз да раставе возило
ХРАБРОГ Владицу Станковића из Удружења за заштиту гмизаваца "Поскок" из Владичиног Хана људи из целе Србије готово свакодневно зову, да безбедно уклони змије које залутају у њихова дворишта, шупе или куће, и врати их у природно станиште, а задесила га је чак и итуација да је цео аутомобил морао да буде размонтиран!
18. 06. 2025. у 10:03
Коментари (0)