МИТРОВИЋ "НАТЕРАН" ДА ИГРА ЗА ФУЛАМ: Усред драме са Саудијцима и одбијања да тренира, српски фудбалер "убачен у ватру"
АЛЕКСАНДАР Митровић се толико доводи у везу са одласком у саудијски фудбалски клуб Ал Хилал, да су у енглеској штампи прошлих дана били објављивани текстови како је отпочео прави мали рат између њега и актуелног му клуба, Фулама. Ипак, српски голгетер је данас - за лондонски тим заиграо.
Twitter / FFCinAustria
Писало се да је Ал Хилал најпре понудио 40 милиона евра за шпица из Србије, те да је Фулам то одбио, па је понуђено десет милиона више. Потом се говорило по Острву да је Митровић веома заинтересован да каријеру настави у саудијској лиги, где је већ прешао и Сергеј Милинковић Савић, али и бројне друге звезде овог лета, а како управа Фулама за тај трансфер није заинтересована, наводно је српски ас одбио да тренира.
Ипак, те приче су, засад, остале само - приче, а чињеница је да је "Митар" данас заиграо за енглески клуб.
Било је то у пријатељском мечу против Хофенајма.
Тренер Силва је Митровића убацио у игру у 68. минуту, уместо Хименеза, а недуго затим је Баси дао гол за победу Фулама од 2:1. Други српски репрезентативац из енглеског клуба, Саша Лукић, одиграо је читав меч, а добио и жути картон.
Шта ће даље бити са Митровићем, остаје да се види јер се, због важећег уговора, он не пита толико колико сам Фулам. А Фуламу баш и није до продаје најбољег голгетера. Да ли због његових огромних квалитета, да ли због тога што понуда није довољно висока, тек - "Митрогол" је и даље члан екипе са "Крејвен котиџа".
Саудијски клубови, иначе, могу да доводе појачања и у првих седам дана септембра, а у већини највећих европских лига летњи прелазни рок се завршава у последњим сатима августа.
БОНУС ВИДЕО: Пенал на самом старту сезоне - Овако је Звезда повела против Војводине
НАШИ ПРЕДЛОЗИ: "Тип" - тикет за петак
РЕДАКЦИЈА Типа вам је за данас припремила следеће предлоге.
07. 11. 2025. у 07:00
РУСИЈА У ШОКУ! Није ни сањала да ће ово да доживи, а таман је све кренуло по њеном! Кремљ одмах реаговао
Откако је почео рат у Украјини, или како то Руска Федерација зове "специјална војна операција", Русија је била на мети многобројних санкција. Добар део њих се односио и, још увек, односи се на спорт, а иако су ствари почеле да се мењају на боље по Русе - једна вест о санкцијама сада их је шокирала.
06. 11. 2025. у 17:16
"ОНИ СУ ТВОЈЕ ЖРТВЕ!" Папа јавно прозвао Трампа због ситуација у "српском" граду
ПАПА Лав позвао је на "дубоко размишљање" о начину на који се мигранти третирају у Сједињеним Државама, рекавши да су многи људи "дубоко погођени" политиком масовних депортација.
06. 11. 2025. у 12:50
Коментари (0)