"МОША!" Не, Александар Митровић није потписао за Ал Хилал
Фудбалски репрезентативац Србије Александар Митровић и даље је члан ФК Фулам.
Foto: Profimedia
Иако су бројни српски медији, па и новинска агенција Танјуг, обавестили јавност да је "Митровић потписао за Ал Хилал", а и то уз реченицу да је то "саопштио данас клуб из Саудијске Арабије на званичном сајту" истина је другачија.
И прилично једноставна:
Сајт Ал-Хилала на коме се ниједном речју не спомиње Александар Митровић / Screenshot
Никаквог обавештења тог типа нема на званичној интернет презентацији Ал-Хилала, нити на налозима тог клуба на друштвним мрежама.
Информација да се "доскорашњи капитен Фулама у клубу из Ријада прикључио саиграчу из репрезентације Србије Сергеју Милинковићу-Савићу" заправо је настала као погрешна интерпретација једног твита.
У питању није никакав званичан начог Ал Хилала на Твитеру (штавише, описан је речју "незванично"), па само одражава жељу навијача поменутог саудијског клуба да сјајни српски голгетер стигне у поменуту екипу.
Митровић (28) је већ пет година у Фуламу, у коме је најбољи стрелац и капитен екипе, али, према наводима британских медија, заиста жели да оде у Саудијску Арабију због чега је дошло до несугласица између њега и њеогвих енглеских послодаваца.
БОНУС ВИДЕО: ШАМПИОНСКА ЖУРКА НА МАРАКАНИ: Црвена звезда је (поново) шампион Србије
Препоручујемо
ВЕЛИКИ ПРОБЛЕМ ЗА ''ОРЛОВЕ'': Никола Јокић неће играти за Србију на Мундобаскету
23. 07. 2023. у 14:25
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КО ЋЕ У ЕВРОПУ? Гент и Генк бију битку за место у Лиги конференција
ОБРАЧУН два белгијска великана на "Планет груп арени" (18.30) одлучиће о томе ко ће идуће године заузети место у трећем најјачем УЕФА такмичењу.
31. 05. 2026. у 07:30
ХРВАТСКА У ШОКУ: Оно што је освануло у Сплиту запањило је све Хрвате (ФОТО)
У најновије вести из Хрватске "уплетена" је и Србија.
31. 05. 2026. у 19:03
НАЈБОГАТИЈА ПЕВАЧИЦА БАЛКАНА: Маја за годину зарадила 92 милиона и ПРЕСТАЛА ДА ПЕВА на свадбама
ПРЕ тачно три године, певачица је донела изненађујућу одлуку да трајно престане да пева на свадбама.
26. 05. 2026. у 20:30
Коментари (0)