''ИКОНА, МИТ, НЕПОНОВЉИВ ФУДБАЛЕР'' Крај бајке Хоакина и Бетиса на крају сезоне

Филип Милошевић

19. 04. 2023. у 19:40

Шпански фудбалер Хоакин Санчез одлучио је да на крају сезоне оконча професионалну каријеру, објавио је фудбалски клуб Бетис на свом Инстаграм налогу.

ИКОНА, МИТ, НЕПОНОВЉИВ ФУДБАЛЕР Крај бајке Хоакина и Бетиса на крају сезоне

FOTO: EPA

- Икона, мит, непоновљиви фудбалер који ће се на крају сезоне опростити од играчке каријере - стоји у објави шпанског клуба.

Хоакин је са сениорским фудбалом започео 1999. године у Б тиму Бетиса и након тога играо за први тим Бетиса, Валенсију, Малагу и Фиорентину.

Клупски је рекордер Бетиса са 521 утакмицом, док је постигао 112 голова и уписао 102 асистенције. За репрезентацију Шпаније играо је од 2002. до 2007. године, укупно 51 меч и постигао четири гола.

БОНУС ВИДЕО: Овације "делија", Новак Ђоковић бодри Звезду против Валенсије

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИЈА ЗАТЕЧЕНА: Јелена Исинбајева се одрекла Путина, а онда урадила и ово

РУСИЈА ЗАТЕЧЕНА: Јелена Исинбајева се одрекла Путина, а онда урадила и ово

Једна од најбољих руских спортисткиња свих времена, атлетичарка Јелена Исинбајева, повукла је потез који није наишао на одобравање многих у Руској Федерацији, нарочито јер се десио док траје рат у Украјини. Најновије вести везане за Исинбајеву додатно су шокирале Русију.

30. 04. 2025. у 16:19

Коментари (0)

БЕЗБЕДНОСТ НА РАДУ: Култура која спасава животе