АНОНИМНИ ХРВАТ ТРЕНЕР РОНАЛДУ: После отказа Гарсији Португалац добија "шефа" каквог никада није имао

Марко Паунић
Марко Паунић

13. 04. 2023. у 12:09

Након што је Руди Гарсија добио отказ у Ал Насру, тиму за који наступа Кристијано Роналдо, брзо је доведена замена.

АНОНИМНИ ХРВАТ ТРЕНЕР РОНАЛДУ: После отказа Гарсији Португалац добија шефа каквог никада није имао

FOTO: EPA

Саудијски медији преносе да ће Француза на клупи заменити хрватски стручњак Динко Јеличић, 49-годишњи тренер који ће дебитовати већ у суботу у полуфиналу Купа против Ал Вахде.

Јеличић је до сада био тренер омладинског тима Ал Насра, а његов јуниорски тим ове сезоне постигао је 90 голова, а примио само 25, те се налази на другом месту на табели са 68 бодова, једним мање од водећег Ал Ахлија.

Раније у својој каријери је водио загребачку Кустошију, Рудеш, Радник из Сесвета, Новиград, ирански Фоолад Јазд, У-19 и У-20 репрезентације Хрватске, те је био у академији шпанског Алавеса.

До краја шампионата Саудијске Арабије остало је још седам кола.

Ал Наср се налази на другом месту на табели са 56 бодова, три мање од првопласираног Ал Итихада.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КО ЋЕ НА ЗВЕЗДУ У ПЛЕЈ-ОФУ: Кијевљани су фаворити, али ни Кипрани нису без шанси

КО ЋЕ НА ЗВЕЗДУ У ПЛЕЈ-ОФУ: Кијевљани су фаворити, али ни Кипрани нису без шанси

ИАКО су оба тима већ обезбедила учешће у групној фази једног од УЕФА такмичења, улог у овом двомечу је огроман – победник иде у плеј-оф Лиге шампиона, где ће играти против бољег из дуела Црвена звезда – Лех Познањ.

05. 08. 2025. у 07:09 >> 01:36

ЗАШТО РАТ У УКРАЈИНИ ЈОШ ТРАЈЕ? Орбан криви Трампа: Није довољно јак! Мађар окренуо леђа америчком лидеру?

ЗАШТО РАТ У УКРАЈИНИ ЈОШ ТРАЈЕ? Орбан криви Трампа: "Није довољно јак!" Мађар окренуо леђа америчком лидеру?

МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан досад је био један од највернијих европских савезника Доналда Трампа, посебно када је реч о рату у Украјини и обећањима о брзом постизању мира. Али током викенда по први пут јавно је критиковао америчког председника, поручивши да Трамп, барем засад, није показао довољно снаге да увери европске лидере да зауставе рат.

06. 08. 2025. у 16:06

Коментари (0)

ОСВОЈИ КАРТЕ ЗА ЕВРОБАСКЕТ 2025 и навијај свим срцем за Србију