СТИГАО И ТРЕЋИ СИН: Лука Јовић опет постао отац

МАНЕКЕНКА Софија Милошевић је у недељу у касним сатима родила другог сина.

СТИГАО И ТРЕЋИ СИН: Лука Јовић опет постао отац

Фото Instagram/lukajovic

Српска манекенка Софија Милошевић породила се у недељу касно увече у Мадриду и подарила фудбалеру Реал Мадрида Луки Јовићу њихово заједничко друго дете, а Луки треће.

Порођај је прошао у најбољем реду, а манекенка се феноменално осећа, сазнаје Телеграф.

Лука је овим поводом частио саиграче у Данској, где тренутно борави са репрезентацијом, а који су се шалили са њим како само синове прави.

Подсетимо, Лука и Софија су првог сина Алексеја добили 8. 9. 2020, а манекенка се такође породила у престоници Шпаније. Лука има сина Давида са некадашњом девојком Анђелом.

И први и други пут Софија је са лакоћом изнела трудноћу, а линију је у рекордном року довела до савршенства.

Млади пар важи за један од најлепших и најскладнијих парова на домаћој јавној сцени, а обоје су изузетно познати и у иностранству и увек привлаче велику пажњу.

Делује да се Јовићи неће још дуго задржавати у Мадриду, јер је Србин саопштио челницима Реала да жели да иде, што су они прихватили и следи растанак, преноси "Диарио Ас".

Бонус видео: Када је на Куп Кораћа ушао војни оркестар, "делије" и "гробари" су загрмели заједно

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ЂОКОВИЋ ДОСТИЖЕ РАДНУ ТЕМПЕРАТУРУ: Домаћи тенисер му не би смео представљати проблем у другом колу Ролан гароса

ЂОКОВИЋ ДОСТИЖЕ РАДНУ ТЕМПЕРАТУРУ: Домаћи тенисер му не би смео представљати проблем у другом колу Ролан гароса

Новак Ђоковић коначно је уписао прву победу на шљаци ове сезоне и полако подиже форму пред најбитније мечеве, данашњи ривал биће му мало познати Валентан Роје који не би смео представљати тежак задатак у другом колу Ролан гароса (15.00).

27. 05. 2026. у 07:20

Коментари (0)

Игра је подигнута на виши ниво уз ове бонусе добродошлице без услова