ОПЛЕЛИ И ПО "ГРОБАРИМА": Овако су фудбалери Звезде славили што су стигли Партизан на врху табеле (ВИДЕО)

ФУДБАЛЕРИ Црвене звезде су направили преокрет у Горњем Милановцу, а онда су са својим присталицама запевали песму у коме постоји увредљив стих на рачун највећих ривала.

ОПЛЕЛИ И ПО ГРОБАРИМА: Овако су фудбалери Звезде славили што су стигли Партизан на врху табеле (ВИДЕО)

FOTO: FK Crvena zvezda

Подсетимо, Звезда је губила, али успела да савлада екипу Металца, услед чега се по бодовима изједначила на врху табеле Суперлиге Србије са досад водећим Партизаном.

После овог тријумфа, играчи актуелног првака су дошли под трибину на којој су били њихови навијачи, а потом повели песму коју су прихватиле и "делије". А у једном од стихова, спомињу се и "глупи гробари".

Речи поменуте песме, иначе, гласе:
 

- Ја немам никога, јер ти си моја радост највећа. Мени трофеј, стварно, не треба, кад те волим ја... Ал', боље ти, него глупи "гробари", лепше теби стоје пехари, јер ти си једини клуб велики у Србији"

Подсетимо, у четвртак, од 18.45, Црвена звезда ће играти реванш меч осмине финала Лиге Европе против Ренџерса, од ког је у Глазгову изгубила са 3:0.

БОНУС ВИДЕО: Изјава Дејана Станковића после преокрета Звезде против Металца

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: Немачка главна база за производњу оружја за Украјину Чека се реакција Москве

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве

НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.

13. 07. 2026. у 12:47

Коментари (1)

Друштвена одговорност као темељ пословања компаније Меридианбет