ФИОРЕНТИНА И БЕЗ ВЛАХОВИЋА РАДИ НА СРПСКИ ПОГОН: Миленковић донео победу "виоли"! (ВИДЕО)
ФИОРЕНТИНА и даље ради на српски погон, победу је овога пута у полуфиналу Купа Италије донео Никола Миленковић.
фото: ап
Славила је "виола" против Аталанте 3:2, а гол одлуке постигао је Никола Миленковић у 94. минуту меча.
Бираги је извео прекид близу половине терена, лопта се одбила до дефанзивца Фиорентине који је „опалио“ и затресао мрежу гола Аталанте.
Фиорентина је до вођства дошла у 9. минуту преко Пјонтека, Запакоста је изједначио на 1:1 у 30. минуту.
Бога је у 56. минуту донео прву предност Аталанти на данашњем мечу, да би се Пјонтек експресно искупио за промашен пенал у 71. минуту.
Фиорентину у полуфиналу очекује бољи из дуела Јувентуса и Сасуола, док други пар чине Милан и Интер.
БОНУС ВИДЕО: Новак Ђоковић - пет тајни због којих је најбољи на свету
Препоручујемо
У ЛИВЕРПУЛУ ЧУПАЈУ КОСУ ЗБОГ ШАЋИРИЈА: Очекивали милионе, а он - "збрисао"
10. 02. 2022. у 16:51
ВЛАХОВИЋ ЈЕ БИО НА ТАЦНИ РЕАЛА! Како је Душан уместо у Мадриду завршио у Торину
10. 02. 2022. у 13:05
ПЕТИ ТРИПЛ-ДАБЛ У НИЗУ? Ово може само нестварни Никола Јокић!
ОЧЕКУЈЕМО ново сјајно издање најбољег кошаркаша данашњице чији Денвер нагетси гостују ЛА клиперсима у "Интуит дому" (4.30).
19. 02. 2026. у 13:30
УКРАЈИНА ЈЕ ЗГРОЖЕНА! Повукла тотално неочекивани потез, хитно реаговао и Кремљ!
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" стижу - из Украјине. И Пољске.
19. 02. 2026. у 19:50
"МАМА, ЈА ИМАМ РАК": Славица Ђукић Дејановић о борби за живот сина јединца - сам себи дао дијагнозу
"ДУШАН ЈЕ сам себи дао дијагнозу"
16. 02. 2026. у 19:12 >> 19:12
Коментари (0)