КАТАСТРОФАЛНЕ ВЕСТИ ЗА КАИРАТ: Казахстанци у шоку пред реванш са Звездом - без фудбала до краја сезоне (ФОТО)
ФУДБАЛЕРИ Црвене звезде поражени су од Каирата у гостима 2:1 (1:0) у првом мечу 2. кола квалификација за Лигу шампиона.
Фото: Фејсбук Каират, М. Вукадиновић
Казахстански клуб је сада саопштио катастрофалне вести за њих - капитен жуто-црних, Гафуржан Сујумбајев, пропустити наставак сезоне због повреде коју је задобио управо на мечу са Звездом.
- Оно што сада осећам се не може описати. Веома је разочаравајуће што сам тешко повређен у најважнијем тренутку за клуб. За мене је играње у европским такмичењима био највећи сан, али се нажалост није остварио. Ипак, уверен сам да ће наш тим успети. Ја ћу се заузврат опоравити како бих се вратио још јачи - поручио је Гафуржан за клупски сајт.
ЈУЧЕ СМО ПРОШЛИ! Ево ТИП тикета за среду
ПОНОВО су наши типстери били на висини задатка, у ритму дочекујемо 2026. годину!
31. 12. 2025. у 07:00
ПАО АЛЕКСАНДАР ЛУКАШЕНКО: Ово је његова прва реакција (ВИДЕО)
Најновије вести из Белорусије су прилично неочекиване.
30. 12. 2025. у 19:58
РАДАШИНОВА СНАЈА У КУПАЋЕМ: Попрсјем одушевила мушкарце
ГЛУМИЦУ Ану Сакић упознали смо као Ингрид у серији "Село гори, а баба се чешља", а једном је показала како изгледа у природном издању, без ичега на свом лицу.
01. 01. 2026. у 09:15
Коментари (0)