ДА ЛИ СЕ ШАЛИ? Селектор Швајцарске упитан о утакмици са Енглском, а његов одговор је све оставио у чуду!
Фудбалска репрезентација Швајцарске игра меч четвртфинала против екипе Енглеске, а селектор "сајџија" Мурат Јакин упитан је о важности меча.
Фото: EPA-EFE/ LAURENT GILLIERON
На питање о томе да ли је сутрашњи меч најважнији у његовој каријери, Јакин је дао врло занимљив одговор.
– Да ли је ово најважнији меч у мојој каријери? Надам се да ћете то питање да ми поставите следеће недеље – прокоментарисао је Јакин уз смех, призивајући полуфинале Европског првенства.
Мећ између Швајцарске и Енглексе на програму је у суботу 6. јула од 18 часова.
БОНУС ВИДЕО: ФРКА, АЛИ НЕ ВЕЛИКА: Мањи пожар у метро станици код које су окупљени српски навијачи у Минхену
Препоручујемо
"ИЗНЕНАЂЕН САМ!" Новак Ђоковић затечен речима Роџера Федерера, најавио велику ствар!
05. 07. 2024. у 13:41
ТРАГЕДИЈА: У паду са скеле погинуо фудбалер на Новом Београду, а недавно је постао отац!
05. 07. 2024. у 14:16
ХАМБУРГ СЕ У СТИЛУ ВРАТИО У БУНДЕСЛИГУ: Некадашњи првак Европе је далеко од зоне испадања и не зна за пораз више од месец дана
СЕРИЈУ од пет везаних мечева чета Мерлина Полцина покушаће да продужи на "Мева арени" где је од 20.30 дочекује Мајнц.
20. 02. 2026. у 08:18
РУСИЈА ЗАПАЊЕНА ПОТЕЗОМ УКРАЈИНЕ! Хитно реаговала и Марија Захарова: Газите темеље човечанства!
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" стижу - из Украјине. А и из Кремља.
20. 02. 2026. у 15:11
"МАМА, ЈА ИМАМ РАК": Славица Ђукић Дејановић о борби за живот сина јединца - сам себи дао дијагнозу
"ДУШАН ЈЕ сам себи дао дијагнозу"
16. 02. 2026. у 19:12 >> 19:12
Коментари (0)