"ВЕСЕЛИ СЕ СРПСКИ РОДЕ" ОДЗВАЊА У НЕМАЧКОЈ: Навијачи Србије окупирали Гелезенкирхен - Погледајте загревање пред велики меч (ВИДЕО)
ФУДБАЛСКА репрезентација Србије игра вечерас од 21 час први меч Европског првенства против селекције Енглеске, а навијачи су већ окупирали Гелзенкирхен где се овај сусрет игра.

ФОТО: З. Ћоровић
Навијачи Србије се "загревају" за овај сусрет уз радост и песму, а овим градом се орила добро позната нумера. "Весели се српски роде" Данице Црногорчевић певало се у Гелзенкирхену.
Подсетимо, меч између Србије и Енглеске је на програму вечерас, а све занимљивости данашњег дана можете пратити на нашем блогу.
БОНУС ВИДЕО:
ЕУРО 2024: Навијачи дошли да поздраве репрезентацију, са трибина се ори "Србија, Србија"
Препоручујемо

У СУСРЕТ СПЕКТАКЛУ: Фудбалски савез Србије најавио меч са Енглезима оригиналном поруком (ФОТО)
16. 06. 2024. у 12:02 >> 12:03

ЕУРО 2024 (3. дан): Хаос на Европском првнству, полиција пуцала, туче навијача, храбра Србија се није обрукала! (ВИДЕО)
16. 06. 2024. у 23:34 >> 23:35

ЕВРОПА ДОМИНИРА: Фудбал који се игра на Старом континенту је "ванземаљски" за остатак света
ДАНАШЊИ програм Светског клупског првенства отвориће Челси и Лос Анђелес који се састају на "Мерцедес бенз стадиону" у Атланти од 21.00.
16. 06. 2025. у 08:35

ЗГРОЗИЛИ СУ МНОГЕ: Оно што су Украјинци урадили на Европском првенству - нико жив није очекивао
Откако је почео рат у Украјини, Русија је била та чији су спортисти чешће били спомињани у светским круговима него украјински, јер је многима било (и још увек јесте) забрањено учешћа на међународним надметањима, али... Овога пута су Украјинци привукли велику пажњу - и то због скандала који су приредили.
15. 06. 2025. у 19:43

"ПЛАНИРАМ СВОЈУ САХРАНУ" Водитељка о тешкој болести
ЗВЕЗДА ријалити емисије „The Real Houswives of Beverly Hills“ и водитељка Теди Меланкамп (43), суочава се с тешком болешћу. Оперисала је тумор на мозгу, али се болест проширила и на плућа. Теди је открила да њен отац, рок легенда Џон Меланкамп (73), већ планира њену сахрану.
15. 06. 2025. у 21:19
Коментари (0)