СКАНДАЛ ПРЕД ЕУРО 2024! Срби гледају и не верују шта им се десило
До почетка Европског првенства остало је само неколико дана, а селекција Србије ће први меч одиграти у недељу, 16. јуна, против Енглеске.
ФОТО: М. Вукадиновић
„Орлови” се налазе у групи Ц, где ће тражити пролаз међу 16 најбољих против Енглеске, Данске и Словеније, а пре него што је све почело, кренуло је са скандалима.
Холандски медији и телевизија „НОС Воетбал” протеклих дана је радила анализе о предстојећем турниру, а дотакли су се и Србије кроз призму утакмице против Енглеске, којом екипа Драгана Стојковића Пиксија отвара турнир.
Али Холанђани су направили велики гаф у представљању екипа: уместо заставе Србије ставили су Хрватску, а уместо заставе Енглеске ставили су ону која представља Уједињено Краљевство?!
Фото: Принтскрин
Како се Србија после 24 године враћа на Европско првенство, очекивања и узбуђење међу навијачима су велики. Стога, грешка Холандије није прошла непримећено, а многи су изразили своје незадовољство овим пропустом. Замена заставе Србије заставом Хрватске није само пука грешка - за многе је то и увреда која није наишла на позитиван пријем у српској јавности.
БОНУС ВИДЕО: МУК У ХУМСКОЈ: Бивши играч Звезде у финишу меча срушио Партизан
Препоручујемо
Арсенал се вратио из мртвих: Симеоне је тактички велемајстор, али Атлетико је благи аутсајдер на Емиратима
У уторак увече на стадиону Емиратес пашће одлука о томе ко ће своје снове о финалу у Будимпешти претворити у стварност.
05. 05. 2026. у 11:16
Новак Ђоковић затечен: Дошао у Рим, а тамо га дочекало - ово (ВИДЕО)
Новак Ђоковић одавно није играо тенис. Сада је решио да му се врати, али тај повратак није био какав је очекивао.
04. 05. 2026. у 19:37
Шта се то десило на граници Украјине и Белорусије? Зеленски бесан, прети комшијама: "Спремни смо!"
ПРЕДСЕДНИК је такође најавио да Украјина припрема неколико нових пакета санкција који ће бити уведени одмах и у блиској будућности.
03. 05. 2026. у 09:37
Коментари (0)