У ФЕБРУАРУ ПОСТАЈЕМ МАМА ПО ТРЕЋИ ПУТ: Николина Ковач Капор блиста у другом стању - "Било ми је много тешко прва четири месеца (ФОТО)
МУЗИЧКА звезда Николина Ковач појавила се у јавности у црвеном, уском издању, те су све очи биле упрте у њу.
Новости
За ову прилику је пустила косу да јој пада преко рамена, док су присутни коментарисали да певачица блиста.
Новости
Труднички стомак био је у првом плану, док је уз одевну комбинацију укомбиновала и штикле.
Новости
- Поред двоје деце не стижем да се осећам као трудница! Некад сам одмарала, знала сам да се повучем, сад једно дете иде у школу, друго на своју страну, немам времена да се излежавам... (смех) - рекла је Николина.
Новости
- Мучнина више нема. Прва 4 месеца нисам била жива! Било ми је напорно где год да се појавим. Мислила сам да то никад неће проћи. Нико није могао ни да примети првих месеци да сам трудна јер сам баш била мршава. Сви су били одушевљени кад су сазнали да сам трудна! - додала је певачица пред нашим камерама.
- Имамо нека имена у оптицају, али отом-потом, само да догурамо до деветог месеца (смех) - истакла је Николина.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"НЕ ЖЕЛИМ ПРЕГОВОРЕ" Трамп брутално запретио: Напади на Иран биће настављени док не пристану
ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп изјавио је данас да ће амерички ваздушни удари на Иран бити настављени и наредних дана, уз упозорење да ће бити све интензивнији уколико Техеран не пристане на споразум, додајући да тренутно не жели преговоре са Ираном.
15. 07. 2026. у 20:30
НОВИ ЈЕЗИВ СНИМАК ДРАМЕ У АВИОНУ: Супруга држи Србина да не испадне из авиона (ВИДЕО)
НА лету из Солуна за Михнен прошлог петка догодио се инцидент када је током лета пукао прозор авиона, а онда је дошло до декомпресије кабине.
14. 07. 2026. у 17:57
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (0)