"ПЕПЕЉУГА" ОЧАРАЛА И ДЕЦУ И ОДРАСЛЕ: На сцени театра „Одеон“ вечерас је премијерно изведен мјузикл за најмлађе (ФОТО)
16. 03. 2025. у 21:05
ДУГО најављивани мјузикл "Пепељуга" вечерас је премијерно одигран у театру "Одеон". Представа рађена по тексту Бранка Милићевића, познатијег као Бранко Коцкица, а у режији и адаптацији Марка Јовичића, очарала је најмлађе, али и одрасле.
Повезане вести

ВЕЛИКО ИНТЕРЕСОВАЊЕ ЗА НОВУ ЕРУ УМЕТНОСТИ: У "Одеону“ одржана претпремијера мјузикла „Пепељуга“, а вечерас и премијера (ФОТО)
ПРЕТПРЕМИЈЕРА мјузикла „Пепељуга“ одржана је данас тачно у подне у театру „Одеон“, рађен према тексту Бранка Коцкице, у режији и адаптацији Марка Јовичића, а глумци овај мјузикл најавили су као најбољу представу за децу и одрасле на позоришном репертоару у Србији.
16. 03. 2025. у 17:53

ИСКЉУЧИВО ЗА ДЕЦУ И ОДРАСЛЕ: Све је спремно за премијеру Мјузикла „Пепељуга“ у театру „Одеон“ (ФОТО/ВИДЕО)
У СУСРЕТ премијери мјузикла „Пепељуга“, одржана је данас конференција за медије у Театру „Одеон“, а глумци овај мјузикл најављују као најбољу представу за децу и одрасле на позоришном репертоару у Србији.
13. 03. 2025. у 16:27

ОВАЦИЈЕ, ДОБРА ЗАБАВА И СМЕХ ДО СУЗА! Премијерно извођење мјузикла „Пепељуга“ у Театру Одеон одушевило публику и надмашило сва очекивања!
„ПЕПЕЉУГА“, мјузикл за децу и одрасле, апсолутно је оправдао свој назив јер су деца уживала у бајковитој причи, док су се она, мало старија деца, вратила у детињство.
18. 03. 2025. у 11:00
Најновије из рубрике

ТАЊА САВИЋ У ПРВОМАЈСКОМ ИНТЕРВЈУУ ЗА "НОВОСТИ": Публика је мој животни сапутник (ФОТО)
БИЛО је то као да ми је неко дао ветар у леђа и затим ме бацио у океан емоција. Срце ми је тукло, дланови били мокри, а глас се борио да не задрхти. Упркос свему, жири и публика су препознали нешто у мени и на томе сам им заувек захвална.
01. 05. 2025. у 12:05

УДАТА ЗА ХРВАТСКОГ МИЛИОНЕРА, НОСИ НЕОБИЧНО ИМЕ: Ко је ћерка глумца Мустафе Надаревића? (ФОТО)
ЛЕГЕНДАРНИ глумац био је отац троје деце.
01. 05. 2025. у 12:01

ДОК СУ ЈЕ ЗНАЛИ КАО ФАХРЕТУ: Шта се у Брениној кући у БиХ дешавало за празник: "Родитељи су нас тако васпитали"
ПЕВАЧИЦА Лепа Брена важи за праву домаћицу. Код ње не сме никада ништа да недостаје,а гости морају да се осећају као код куће.
01. 05. 2025. у 11:23

ХТЕЛА САМ ДА САКРИЈЕМ КРАХ БРАКА: Вања Мијатовић искрено о разводу - "Желим да одболујем на миру"
ВАЊА Мијатовић развела се од супруга Александра Манџукића након две и по године брака.
01. 05. 2025. у 10:28

ТОКОМ ЛЕЧЕЊА ДОШЛА ДО БОЛНОГ САЗНАЊА: Ведрана поделила емотиван призор из породичног дома (ФОТО)
ВЕДРАНА је поделила призор из породичног дома.
30. 04. 2025. у 21:30
Коментари (0)