АЛЕКСАНДРА ДАБИЋ НАКОН ПРЕТЊИ ИМА ВЕЛИКИ РАЗЛОГ ЗА СЛАВЉЕ: Хтели да јој напакосте, а онда им је ударила контру (ФОТО/ВИДЕО)
ПЕВАЧИЦА Александра Дабић недавно је проживела праву драму.
Фото: Приватна архива
Наиме, непозната особа јој је слала претеће поруке путем друштвених мрежа, а она је потом све пријавила полицији.
Успела је да се смири и да у пуном сјају наступи на Сабору народне музике са песмом "Јужњачка крв", за коју је након фестивала снимила и спот.
Темељно се монтирао, а онда је коначно пре неколико дана угледао светлост дана. Александра је пресрећна што јој злонамерни људи нису покварили планове.
- То је, рекла бих, урађено тенденциозно да се мени поремети планови, али ја се не дам! Имала сам диван наступ на Сабору, а потом снимила још боји спот који је коначно на Јутјубу. Песма "Јужњачка крв" је весела и нема ко је чуо, а да истог тренутка није кренуо да игра. Ја сам презадовољна, а надам се да је и публика - изјавила је Александра за"Вечерње новости".
Темељно се монтирао, а онда је коначно пре неколико дана угледао светлост дана. Александра је пресрећна што јој злонамерни људи нису покварили планове.
СУМЊА СЕ ДА ЈЕ ОВАЈ ЧОВЕК СА ЕСТРАДЕ НАРУЧИО НАПАД НА ЧОЛИНУ КУЋУ: Били пријатељи и сарадници (ФОТО)
ЈЕДАН правац истраге упућује на познато име са естраде, чека се прикупљање свих доказа.
03. 02. 2026. у 16:49
"ПРИШТИНСКА АДМИНИСТРАЦИЈА УБРЗАНО ЧИСТИ ПОКРАЈИНУ ОД СРБА" Хитно се огласило руско Министарство спољних послова - "То је лицемерно!"
КОРИСТЕЋИ успех на недавним парлементарним изборима, приштинска администрација форсира чишћење покрајине од српског становништва, саопштено је из Министарства спољних послова Русије.
04. 02. 2026. у 13:32
АМЕРИКАНКА ИЗ "ЛЕПИХ СЕЛА": "Срби су били светски непријатељи број један, зликовци - али не и за мене"
ФИЛМ "Лепа села лепо горе" Срђана Драгојевића важи за једно од најбољих и највољенијих остварења наше кинематографије.
04. 02. 2026. у 10:52
Коментари (0)