КОД МЕНЕ СЕ СТАЛНО НОВАЦ ОКРЕЋЕ: Катарина Живковић одрешила кесу за нови албум, открила колико је уложила
24. 02. 2024. у 21:10
КАТАРИНА ЖИВКОВИЋ недавно је објавила баладу „Мама“ којом је најавила излазак свог трећег албума, а судећи по емоцијама које је пробудила код публике, нема сумње да су и остале песме подједнако квалитетне.
Повезане вести

НАДАМ СЕ СОЛИСТИЧКОМ КОНЦЕРТУ, КРУНИ МОЈЕ КАРИЈЕРЕ: Катарина Живковић о пунолетству на сцени, наследнику Стефану и приоритетима (ФОТО/ВИДЕО)
У СВЕТ музике сам ушла из љубави, а не из неких других побуда. Сви бенефити који прате успех певача су добродошли, али нису нужно неопходни да бих се ја бавила певањем. Сви знају да сам завршила медицинску школу и да су амбиције мојих родитеља, а пре свега мајке, биле да једног дана будем лекар, али никада се нисам покајала због пута који сам одабрала. Да могу да вратим време, све бих опет исто урадила и сваку песму коју сам снимила, поново бих.
05. 04. 2025. у 16:40
Најновије из рубрике

"МИЛА" ЈЕ САДА КОМПЛЕТИРАНА: Принц од Врање о новом синглу, првом студијском албуму, плановима и изазовима (ФОТО)
ПОП звезда Стефан Здравковић, алијас Принц од Врање представљао је нашу земљу у правом светлу током недавно завршене Евровизије у Базелу, али ипак није успео да прође у финално вече, али певач није стао већ је своју публику обрадовао новитетима.
17. 06. 2025. у 21:35

ЏЕЈЛА РАМОВИЋ ЈЕ ДИПЛОМИРАЛА: Ево који факултет је завршила певачица
ВАЖАН дан за певачицу!
17. 06. 2025. у 20:23

ОТХРАНИЛА ДЕВОЈЧИЦУ ИЗ ЗВЕЧАНСКЕ: Весна годинама крила истину - хтела да је усвоји, а ево шта се онда десило
"О томе никада нисам причала, не волим да правим помпу око тога..."
17. 06. 2025. у 19:14

"ДЕФИНИТИВНО КРАЈ!" Верица и Вељко саопштили коначну одлуку
МОДНА креаторка Верица Ракочевић недавно је прославила 40 година успешног рада.
17. 06. 2025. у 17:39

КВАКА О КОЛЕГАМА: Илића и Брену задесиће помрчина, хит певачи су патуљци - ја, Шабан, Тоза и Тома смо МРАКОВИ
БОРА Спужић Квака оставио је неизбрисив траг у историји наше народне музике. Својим гласом са лакоћом је будио емоције слушалаца.
17. 06. 2025. у 11:11
Коментари (0)