ЉУБАВ У ТИРКИЗНО-БЕЛОМ: Јелена Томашевић и Иван Босиљчић уживају на Санторинију (ФОТО)
ЈЕДАН од најлепших српских парова свим чулима ужива на малом грчком острву Санторинију.
Фото: Инстаграм/ Јелена Томашевић
Иван Босиљчић протеклих неколико месеци ради на снимању новог филма. Након што је екипа привела посао крају познатом глумцу се на прелепом грчком острву придружила и лепша половина Јелена Томашевић.
Певачица је на свом Инстаграм профилу окачила неколико фотографија на којима се види небеско плаво море, беле кућице и њихова невероватна љубав.
Она је на друштвеним мрежама открила и неке детаље о новом филму, па нам само остаје да с нестрпљењем исчекујемо емитовање филма како бисмо проверили њене тврдње да ће ово бити нешто ново и до сада невиђено. До тада, можемо да уживамо у призору овог пара и њиховој љубави која понекад заиста личи на ону из романтичних филмова.
Да подсетимо, Јелена и Иван су давне 2009. године раскинули везу, али су се ипак након годину дана помирили, а 2011. су и ступили у брак. Након неколико година пар је добио девојчицу Нину.
(Еспресо)
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ТАМО ЈЕ ЊИХОВ ЖИВОТ: Драгана Мирковић открила зашто њена деце не долазе у Србију (ФОТО)
14. 04. 2022. у 20:18
ЗАРАТИЛИ МИЛИЦА ПАВЛОВИЋ И АЦА ЛУКАС: Певачица потврдила крај пријатељства
14. 04. 2022. у 13:02
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"НЕ ЖЕЛИМ ПРЕГОВОРЕ" Трамп брутално запретио: Напади на Иран биће настављени док не пристану
ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп изјавио је данас да ће амерички ваздушни удари на Иран бити настављени и наредних дана, уз упозорење да ће бити све интензивнији уколико Техеран не пристане на споразум, додајући да тренутно не жели преговоре са Ираном.
15. 07. 2026. у 20:30
НОВИ ЈЕЗИВ СНИМАК ДРАМЕ У АВИОНУ: Супруга држи Србина да не испадне из авиона (ВИДЕО)
НА лету из Солуна за Михнен прошлог петка догодио се инцидент када је током лета пукао прозор авиона, а онда је дошло до декомпресије кабине.
14. 07. 2026. у 17:57
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (0)