ТАЊА САВИЋ БЕЗ ФОТОШОПА: Певачица показала савршену линију (ФОТО)

07. 02. 2022. у 11:32

ПОЗНАТА певачица Тања Савић поделила је на друштвеној мрежи Инстаграм тренутке опуштања на једном базену.

ТАЊА САВИЋ БЕЗ ФОТОШОПА: Певачица показала савршену линију (ФОТО)

Фото: АТА имагес

Она је уживала у друштву синова Максима и Марка и брата Немање, који их је забављао.

Судећи по објавама, све им је било потаман, док су облине лепе певачице без обраде у фотошопу биле у првом плану.

Тања је показала савршену фигуру док су сви гледали у деколте који је на мрежама добио многе позитивне коментаре.

"Браво, Тања, природна и прелепа", "Ретко природно лепа жена која има савршене облине", "Свака част, Тања, на деколтеу могу многе да ти позавиде", гласили су неки од коментара.

БОНУС ВИДЕО - КЕБА ОТКРИО ДА КОРИСТИ ЛАСЕР: Негујем се природним кремама, које сам правим

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НОВОСТИ САЗНАЈУ: Након Литваније, још једна држава забранила прелет српског авиона до Москве

"НОВОСТИ" САЗНАЈУ: Након Литваније, још једна држава забранила прелет српског авиона до Москве

НАКОН Литваније, и летонске власти забраниле су прелет српског авиона до Москве у коме је требало да буде председник Србије Александар Вучић, сазнају "Новости".

06. 05. 2025. у 18:27

НЕБЕНЗЈА ОДУВАО ЛАЖНОГ ВИСОКОГ ПРЕДСТАВНИКА ШМИТА, ПА ИЗАШАО ИЗ САЛЕ: Нећу да те слушам, немаш право да говориш!

НЕБЕНЗЈА ОДУВАО ЛАЖНОГ ВИСОКОГ ПРЕДСТАВНИКА ШМИТА, ПА ИЗАШАО ИЗ САЛЕ: Нећу да те слушам, немаш право да говориш!

У САВЕТУ безбедности Уједињених нација је у току редовна полугодишња седница о ситуацији у БиХ на којој је руски амбасадор Василиј Небензја изјавио је да Кристијан Шмит нема право да говори у име међународне заједнице у Савету безбедност, а онда изашао из сале не желевши да га слуша.

06. 05. 2025. у 17:03

ОБРТ! Бастијан Швајнштајгер скинуо бурму, па поручио: Било је лепо...

ОБРТ! Бастијан Швајнштајгер скинуо бурму, па поручио: "Било је лепо..."

НЕ СТИШАВАЈУ се приче о разводу Ане Ивановић и Бастијана Швајнштајгера. Иако се бивша тениска шампионка и немачки фудбалски ас годинама представљају као складан пар, друштвене мреже и медији последњих недеља брује о наводној кризи у браку и разводу.

04. 05. 2025. у 11:07 >> 11:11

Коментари (0)

ПРОВОКАЦИЈЕ МОГУ ДОВЕСТИ ДО ВЕЛИКОГ РАТА Застрашујуће упозорење - Све је врло близу...