НИКАД ВИЂЕНА ФОТОГРАФИЈА ТОШЕТА ПРОЕСКОГ: Певач у загрљају родитеља, они се никада нису опоравили од губитка сина (ФОТО)
ПЕВАЧ Тоше Проески, трагично је настрадао у саобраћајној несрећи 16. октобра 2007. године.

Фото: Архива Новости
Тоше је иза себе оставио бројне хитове који су и дан данас веома слушани, а и после 14 година од смрти, пријатељи, фанови и породица га често спомињу и присећају се заједничких тренутака.
Сада се на Инстаграму појавила фотографија коју јавност до сада није видела. Наиме, Тоше је на поменутој слици у загрљају својих родитеља, који се никада нису опоравили од губитка сина.
Подсетимо, Тоше је рођен 1981. године, а каријеру је званично започео 2004. године. Успеси су наставили да се ређају. Песме, албуми, популарности и учешће на песми Евровизије, сарадња са многим именима из света музике. Све је, нажалост, прерано прекинуто.
Препоручујемо

ОДМАХ ПОСЛЕ РАЗВОДА - ШТА ЈЕ ГОВОРИЛА КАРЛЕУША Увек оштра: "Не знате ме!"
13. 01. 2022. у 19:32 >> 20:21

ЈЕДНА ОД НАЈБЛИЖИХ ТРАМПОВИХ САРАДНИЦА ШОКИРАЛА: Ванземаљци постоје, поделићемо истину са народом
ДИРЕКТОРКА националне обавештајне службе (ДНИ) Тулси Габард рекла је да верује у постојање ванземаљаца, али је истакла да мора да буде "опрезна" у вези с оним што износи у јавност, будући да има приступ великом броју поверљивих информација.
06. 08. 2025. у 17:35

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

"ВРЕМЕ ЈЕ ДА СЕ РАТ ОКОНЧА!" Зеленски изнео три украјинска захтева за дугорочни мир са Русијом
УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски огласио се након што је договорен састанак Владимира Путина и Доналда Трампа и открио шта су његови циљеви на мировним преговорима.
07. 08. 2025. у 16:00
Коментари (0)