ДАНАС СЛАВИ НАТАША БЕКВАЛАЦ: Певачица има разлога за весеље (ФОТО)
Плавуша ужива у Атини
Фото: ТВ Прва принтскрин
Певачица Наташа Беквалац данас слави 41. рођендан. Одлучила је да овом приликом почасти себе и своје рођенданске званице једним путовањем у Атину, како би се прослава одржала на обали мора.
Чим је прошла поноћ, Наташа је дувала рођенданске свећице, а затим славила и наздрављала.
- Данас ми је рођендан! На плажи смо у Атини, са сестрама сам и најбољим другом. Све је баш како треба да буде. Све је љубав! Вечерас идем да слушам Никоса Вертиса, дакле помолите се за мене - написала је Наташа Беквалац.
Препоручујемо
НИКАД ЛЕПША СНАЈКА БОГДАНА И МАЛИ ЖЕЉКО: Анастасија објавила слику на свом профилу
24. 09. 2021. у 21:30
РАДА МАНОЈЛОВИЋ ЗАВРШИЛА У ХИТНОЈ: Популарној певачици позлило од последица короне!
24. 09. 2021. у 00:49 >> 01:39
РУСИЈА ПОНОВО БРУЈИ О ИЗЈАВИ ВУЧИЋА: Речи председника о санкцијама ударна вест у руским медијима
РУСКА агенција ТАСС преноси као ударну вест изјаву председника Србије Александра Вучића који је рекао синоћ да би, уколико би одлучио да уведе санкције Русији, „издао душу народа“.
06. 05. 2026. у 11:22
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
ШОК НА НАЈЛОН ПИЈАЦИ: Србин купио старе столице, вреде право богатство (ВИДЕО)
НА први поглед, чиниле су се као још један комад старог намештаја, али је искусно око препознало о чему је реч.
07. 05. 2026. у 10:25
Коментари (0)