"ЧОРБА" НА "ГИТАРИЈАДИ": Музички фестивал у Зајечару од 17. до 19. септембра на Краљевици
НАЈСТАРИЈИ рок фестивал у Европи, 54. по реду зајечарска "Гитаријада" биће одржана од 17. до 19. септембра на простору Краљевице, потврђено је из Градске управе.

Фото Танјуг
Програм ће, због актуелне ситуације са вирусом корона, бити скраћен. Још није објављен списак учесника, али је "Рибља чорба" саопштила на друштвеним мрежама да ће свирати у Зајечару 17. септембра. Незванично се помињу и "Хладно пиво", "Кербер" и "Неверне бебе". Градска управа је формирала Организациони одбор за одржавање "Гитаријаде", на чијем је челу Иван Живковић, начелник Одељења за обједињене јавне набавке и локални економски развој.
Прошле године "Зајечарска гитаријада" није одржана, због пандемије короне. Сада ће фестивалу моћи да присуствују вакцинисани, они који су прележали корону, или имају негативан PCR или брзи тест, не старији од 48 часова.
Препоручујемо

БОРА ЂОРЂЕВИЋ ОТКРИВА: Све што нисте знали о песми „Погледај дом свој анђеле“ (ВИДЕО)
30. 08. 2021. у 19:19

Kari’s on fire – Пешић се враћа на клупу Пирота!
СВУДА пођи, кући дођи – Пешић се враћа на клупу Пирота! Како Mozzart спорт сазнаје, селектор кошаркашке репрезентације Србије преузима још један важан задатак и диже цео свој родни крај на ноге! Ова одговорна дужност поверена му је у великој акцији Фондације Моззарт и КСС-а, а свечана промоција заказана је за суботу, 21. јун у 20.00 часова на Омладинском стадиону у Пироту!
19. 06. 2025. у 13:00

СРПСКА ПОСЛА: Никола Јокић запањио свет! Вратио се у Србију и урадио ОВО (ВИДЕО)
НИКОЛА Јокић је најбољи кошаркаш планете, али дајте му лопту и биће најбољи у сваком спорту. То је показао још једном.
08. 06. 2025. у 08:54

ДУШАН У ШОКУ: Шта је Трамп питао Влаховића
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп угостио је у Овалном кабинету екипу Јувентуса, а онда поставио шкакљиво питање Влаховићу и друговима.
19. 06. 2025. у 10:33
Коментари (0)