АНЂЕЛИНА "УХВАЋЕНА" ИСПРЕД КУЋЕ ПРВОГ МУЖА: Торбица Луј Витон и флаша пића у њеним рукама, помирили се након 25 година
ГЛУМИЦА Анђелина Џоли (46) "ухваћена" је испред зграде првог супруга, британског глумца Џонија Ли Милера (48), а увелико се шушка да су се њих двоје помирили.

Фото ЕПА
Анђелина је изашла из аутомобила испред Џонијевог дома у кварту у Бруклину, у једној руци је имала торбицу Луј Витон, а у другој боцу скупоценог пића.
Након што су је усликали испред његове куће, страни медији брује да се поред Џенифер Лопез и Анђелина вретила бившем, са којим је била пре скоро 25 година.
Славна глумица се за Џонија удала 1996. кад је имала 21 годину, упознали су се на сету филма "Hackers" 1995. године, а шест месеци касније били су у браку. Многи се сећају да је тад носила мајицу на којој је исписала његово име својом крвљу.
- То је човјек за којег ћу се ускоро удати, па се треба мало жртвовати да би веза била заиста посебна - рекла је тад Ангелина.
Признала је тад новинарима да су размишљали и о могућности да се не венчају одмах, него да неко време буду верени, будући да је она због посла морала остати у Лос Анђелесу, а он је морао да се врати Велику Британију, али су се ипак венчали.
Брачна идила није трајала дуго, па су се 18 месеци касније разлишли, а брак је окончан 1999. године.
- Нема жаљења, брак није успео, али смо остали добри пријатељи - рекла је Анђелина, а Милер је чак глумио у њеном редитељском првијенцу "У земљи крви и меда".
Након развода, Анђелина се удала за Билија Боба Тортона, а затим, Бреда Пита. Миллер је од 2008. до 2018. био у браку с глумицом Мишел Хикс (48) с којом има 11-годишњег сина.
(Телеграф.рс)
Препоручујемо

ЏЕНИФЕР ЛОПЕЗ ПАКУЈЕ КОФЕРЕ: Хита да започне заједнички живот са Беном Афлеком
09. 06. 2021. у 20:32

ОВО ЈЕ ОМИЉЕНА ТЕТОВАЖА БРИТНИ СПИРС: Урађена је наопако и ево шта значи
12. 06. 2021. у 21:03

СЕНИДАХ ПОКАЗАЛА ЗАНОСНЕ ОБЛИНЕ: Певачица у маленом бикинију - ово је на њој природно!
08. 06. 2021. у 19:59

Kari’s on fire – Пешић се враћа на клупу Пирота!
СВУДА пођи, кући дођи – Пешић се враћа на клупу Пирота! Како Mozzart спорт сазнаје, селектор кошаркашке репрезентације Србије преузима још један важан задатак и диже цео свој родни крај на ноге! Ова одговорна дужност поверена му је у великој акцији Фондације Моззарт и КСС-а, а свечана промоција заказана је за суботу, 21. јун у 20.00 часова на Омладинском стадиону у Пироту!
19. 06. 2025. у 13:00

СРПСКА ПОСЛА: Никола Јокић запањио свет! Вратио се у Србију и урадио ОВО (ВИДЕО)
НИКОЛА Јокић је најбољи кошаркаш планете, али дајте му лопту и биће најбољи у сваком спорту. То је показао још једном.
08. 06. 2025. у 08:54

ДУШАН У ШОКУ: Шта је Трамп питао Влаховића
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп угостио је у Овалном кабинету екипу Јувентуса, а онда поставио шкакљиво питање Влаховићу и друговима.
19. 06. 2025. у 10:33
Коментари (0)