ПРВА РЕАКЦИЈА ДОДИКА НА ПРЕСУДУ: Годину дана сам осуђен на њихово с***е
ПРЕДСЕДНИК Републике Српске Милорад Додик рекао је након изрицања пресуде, по којој је проглашен кривим да нема разлога за забринутост.
Фото: Танјуг/Срна
Милорад Додик рекао је након изрицања пресуде, по којој је проглашен кривим да нема разлога за забринутост.
- Морамо бити весели. Годину дана сам осуђен на њихово с*****, на њихов затвор. Кажу да сам крив, а сад ће људи овде да објасне зашто нисам крив - поручио је Додик на митингу испред Народне скупштине у Бањалуци.
- Дакле, нема разлога за забринутост, научио сам да се носим са тежим стварима па ћемо изнети и ово. Мени је битно да сте ви овде и да ми дајете подршку - рекао је Додик.
- Суд је оптуженом Милораду Додику изрекао казну затвора у трајању од једне (1) године, као и меру сигурности забране вршења дужности председника Републике Српске у трајању од шест (6) година, од дана правоснажности пресуде - објавио је Суд БиХ.
Ускоро опширније
"ПА ХАЈДЕ ДА ПРОДУЖИМО ЗАДОВОЉСТВО" Захарова упутила мистериозну поруку Западу
ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова изјавила је данас да су западне земље забринуте због тога каква би још нова испитивања оружја Русија могла да спроведе након демонстрације ракете "Буревестник".
01. 11. 2025. у 19:52
САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији
СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су данас издале тзв. "генералну дозволу" којом се привремено одлажу санкције Росњефту у Немачкој до 29. априла 2026. године, објавило је америчко министарство финансија.
29. 10. 2025. у 16:17
АЦА УДАРИО НА НЕДУ: Родила се у ТРИ града - она је медицински феномен!
ПЕВАЧ Аца Лукас поново је изазвао велику пажњу јавности када је гостовао у подкасту „Б-13“ код македонског шоумена Бојана Јовановског, познатијег као Боки 13, и жестоко критиковао певачицу Неду Украден. У свом препознатљивом стилу, без длаке на језику, Лукас је коментарисао, како тврди, „вишеструки идентитет“ своје колегинице.
04. 11. 2025. у 12:33
Коментари (0)