ЗЛАТНИ ГРБ ГРАДА ЈЕЛЕНИ ТРИВАН: Престижно признање за несебичну подршку и посвећеност промоцији Бањалуке и Републике Српске
СКУПШТИНА града Бањалука одлучила је да, поводом Дана града – 22. априла, генералној директорки компаније м:тел Јелени Триван додели престижно признање Златни грб града Бањалука, за изузетан допринос у развоју града, неговању односа с другим градовима и врхунске резултате у привреди.

Фото: Мтел
Ова значајна награда доказ је колико је Триван, откако је на челу компаније м:тел, учинила за Бањалуку, Републику Српску али и целу БиХ, како кроз успешно пословање највеће компаније, тако и кроз друштвено одговорни рад, спонзорства и донације у свим областима - од спорта, културе, образовања, здравства, до привреде и подршке развоју сигурне и модерне технолошке заједнице.
Говорећи о Бањалуци, Триван је раније истакла да је мало времена било потребно од доласка на мјесто директорка м:тел-а да се повеже са Бањалуком и њеним грађанима. Кроз године неуморног рада и преданости, Јелена Триван је постала симбол посвећености и инспирација за многе, те истински пример како један појединац може оставити трајан и позитиван утицај на своје окружење.
- Стално ме питају пријатељи када ћу мењати посао, мислећи ваљда да је сваки посао ван Београда казна. Ја сам Бањалуку бирала, није ми се десила. Бирала сам је као жена са Косова која верује да разуме Републику Српску и да могу, сем посла који обављам, да урадим много и за обичне људе - говорила је раније Триван.
Признање Златни грб града Бањалука генералној директорки компаније м:тел Јелени Триван биће уручено на овогодишњој свечаности обележавања Дана града.

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио
ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.
05. 06. 2025. у 17:05

СРПСКА ПОСЛА: Никола Јокић запањио свет! Вратио се у Србију и урадио ОВО (ВИДЕО)
НИКОЛА Јокић је најбољи кошаркаш планете, али дајте му лопту и биће најбољи у сваком спорту. То је показао још једном.
08. 06. 2025. у 08:54

"ПЛАНИРАМ СВОЈУ САХРАНУ" Водитељка о тешкој болести
ЗВЕЗДА ријалити емисије „The Real Houswives of Beverly Hills“ и водитељка Теди Меланкамп (43), суочава се с тешком болешћу. Оперисала је тумор на мозгу, али се болест проширила и на плућа. Теди је открила да њен отац, рок легенда Џон Меланкамп (73), већ планира њену сахрану.
15. 06. 2025. у 21:19
Коментари (0)