СВЕ ХЕРОЈ ДО ХЕРОЈА: Проф. др Мирослав Вукосављевић начелник ВМА о акцији "Новости" - "Најплеменитији подвиг године"
ДУГОГОДИШЊИ члан специјалног жирија, проф. др Мирослав Вукосављевић, начелник ВМА је рекао да је увек тешко изабрати добитнике награде "Вечерњих новости" за најплеменитији подвиг.

Фото: Милана Анђела
- Све херој до хероја - наставио је Вукосављевић. - Као припаднику Војске Србије, пре свега Војномедицинске академије није било тешко да предложим неког за најплеменитији подвиг, а остали су ме подржали. Када неко своје здравље, професију ставља у други план како би помогао неком да преживи и нормално живи, како да то другачије назовемо него херојство.
БОНУС ВИДЕО - ТАМАРА ДЕО ЈЕТРЕ ДАЛА КОЛЕГИ: Жири "Вечерњих новости" изабрао добитнике плакета за 2023.
Препоручујемо

ПОДСТРЕК ЗА СВАКОГ ОД НАС: О "Најплеменитијем подвигу" Дејан Томашевић
14. 02. 2024. у 14:34

ДА ИХ СВЕТ ПОЗДРАВИ КАО СПОРТИСТЕ: Матија Бећковић о најплеменитијима међу нама
14. 02. 2024. у 14:22

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио
ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.
05. 06. 2025. у 17:05

СРПСКА ПОСЛА: Никола Јокић запањио свет! Вратио се у Србију и урадио ОВО (ВИДЕО)
НИКОЛА Јокић је најбољи кошаркаш планете, али дајте му лопту и биће најбољи у сваком спорту. То је показао још једном.
08. 06. 2025. у 08:54

КАРЛЕУША ПРИЗНАЛА ДА ЈЕ У ВЕЗИ СА КОШАРКАШЕМ: Диван је дечко, проводимо лепе тренутке
СПЕКУЛИСАЛО се месецима да се певачица Јелена Карлеуша већ неко време виђа са 16 година млађим кошаркашем Николом Јовановићем.
17. 06. 2025. у 07:35
Коментари (0)