ЖИРИНОВСКИ О МИГРАНТИМА: Прво дати посао свим Русима, а они могу у напуштена села

Novosti online

28. 03. 2021. у 16:24

Неопходно је да се мигранти у Русији населе у празна села како би се могли бавити пољопривредом и како „не би ходали пространством Русије“, рекао је лидер Либерално-демократске партије Русије Владимир Жириновски за Радио Комсомолскаја Правда .

ЖИРИНОВСКИ О МИГРАНТИМА: Прво дати посао свим Русима, а они могу у напуштена села

Фото: ЕПА

Према речима Жириновског, најпре је у земљи потребно запослити све Русе, а тек онда обезбедити посао мигрантима.

- Даћемо им смештај у празним руским селима, нека тамо живе. Добри су пољопривредници. Имамо слободног земљишта са готовим кућама? Овакав треба да буде државни приступ - рекао је Жириновски.

Према његовим речима, компанија која жели да запошљава мигранте мора их довести на посебна путовања, обезбедити им хостел, а када заврше посао, вратити их у домовину.

- Да не би ходали пространством Русије - додао је Жириновски.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
БИВША ПОРТПАРОЛКА ЗЕЛЕНСКОГ: Он највероватније користи дрогу, све што каже је лаж (ВИДЕО)

БИВША ПОРТПАРОЛКА ЗЕЛЕНСКОГ: Он највероватније користи дрогу, све што каже је лаж (ВИДЕО)

ВЛАДИМИР Зеленски највероватније користи дрогу, све што говори је манипулација или лаж и представља највећу препреку миру и опстанку Украјине, изјавила је Јулија Мендел, бивши прес-секретар украјинског председника.

12. 05. 2026. у 14:48

НЕ МОЖЕМО ДА ПОБЕДИМО, ПРЕЈАКИ СУ! Путинов човек изненадио изјавом на руској државној телевизији

"НЕ МОЖЕМО ДА ПОБЕДИМО, ПРЕЈАКИ СУ!" Путинов човек изненадио изјавом на руској државној телевизији

ПОЗНАТИ руски редитељ и пропагандиста Карен Шахназаров рекао је да Русија не може да победи Украјину, да је противник прејак и да је у интересу Русије да што пре оконча рат.

11. 05. 2026. у 19:09

Коментари (0)

РУСИЈА ЈЕ ЗАПАЊЕНА: Не може да верује шта јој је Немачка управо урадила!