ПЕЦАРОШИ ЗАГЛАВЉЕНИ НА САНТАМА ЛЕДА: Обалска стража САД спасила 66 људи
АМЕРИЧКА обалска стража и неколико других агенција спасили су 66 људи насуканих на леденим сантама у заливу на североистоку Висконсина.

Фото: Танјуг АП
Чамци за лед и хеликоптери коришћени су за довођење на сигурно људи који су у четвртак пецали на леду. Три одвојене ледене санте откинуле су се након што су се између обале и група људи развиле пукотине, саопштила је Обална стража, преноси АП.
Јаки ветрови повезани са зимском олујом која се приближавала гурнули су санте даље од обале.

Фото: Танјуг/АП
Није било повређених.
Препоручујемо

БАЈДЕН СТОПИРАО ТРАМПОВУ ОДЛУКУ: Ништа од повлачења америчке војске из Немачке
05. 02. 2021. у 07:52

САД НАПУШТАЈУ КОАЛИЦИЈУ? Бајден окончава подршку офанзивним операцијама у Јемену
04. 02. 2021. у 20:55

Kari’s on fire – Пешић се враћа на клупу Пирота!
СВУДА пођи, кући дођи – Пешић се враћа на клупу Пирота! Како Mozzart спорт сазнаје, селектор кошаркашке репрезентације Србије преузима још један важан задатак и диже цео свој родни крај на ноге! Ова одговорна дужност поверена му је у великој акцији Фондације Моззарт и КСС-а, а свечана промоција заказана је за суботу, 21. јун у 20.00 часова на Омладинском стадиону у Пироту!
19. 06. 2025. у 13:00

СРПСКА ПОСЛА: Никола Јокић запањио свет! Вратио се у Србију и урадио ОВО (ВИДЕО)
НИКОЛА Јокић је најбољи кошаркаш планете, али дајте му лопту и биће најбољи у сваком спорту. То је показао још једном.
08. 06. 2025. у 08:54

ДУШАН У ШОКУ: Шта је Трамп питао Влаховића
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп угостио је у Овалном кабинету екипу Јувентуса, а онда поставио шкакљиво питање Влаховићу и друговима.
19. 06. 2025. у 10:33
Коментари (0)