„ТО ЈЕ СМЕЋЕ!” Американци већ љути, од Бајденових обећања нема ништа!
15. 01. 2021. у 13:57
КАДА су детаљи предлога пакета помоћи новоизабраног председника САД Џоа Бајдена изашли у јавност, Американци који су били погођени вишемесечним закључавањима услед пандемије вируса корона, оштро су коментарисали износ једнократне помоћи.
Повезане вести
ТРАМП ОБЕЋАО СВИМ АМЕРИКАНЦИМА ПО 2.000 ДОЛАРА: То је зато што смо најбогатија земља на свету
ПРЕДСЕДНИК САД Доналд Трамп обећао је данас да ће готово свим Американцима бити исплаћено по 2.000 долара од царинских прихода које је прикупила његова администрација.
09. 11. 2025. у 17:42
Најновије из рубрике
ХИТНО СЕ ОГЛАСИО КАДИРОВ: Чеченски лидер демантовао гласине о болести и хоспитализацији
МИНИСТАР за националну политику, спољне везе, штампу и информисање Чеченије Ахмед Дудајев објавио је на свом Телеграм каналу видео са шефом Чеченске Републике Рамзаном Кадировим, који је демантовао гласине да је наводно хоспитализован.
02. 01. 2026. у 20:36
НОВА ГЛАВОБОЉА ЗА НАТО У ЕВРОПИ: Нуклеарна опција за белоруски „Полонез“ и све тања линија ескалације на истоку континента (ВИДЕО)
НАЈНОВИЈЕ изјаве белоруских званичника о могућности да ракетни систем „Полонез“ у будућности буде опремљен нуклеарном бојевом главом изазвале су забринутост у европским политичким и безбедносним круговима.
02. 01. 2026. у 20:30
ЗЕЛЕНСКИ ИМЕНОВАО НОВОГ ШЕФА ОБАВЕШТАЈНЕ СЛУЖБЕ: Какве су жеље, а какве могућности првог човека ГУР
ВЛАДИМИР Зеленски именовао је Олега Ивашченка, који је био на челу Спољне обавештајне службе за новог шефа Главне обавештајне управе (ГУР).
02. 01. 2026. у 20:22
МИНИСТАРКА СОФРОНИЈЕВИЋ: У 2026. добићемо још 134 нових км пута, завршавамо два коридора, грађани задовољни са законом “свој на своме”
МИНИСТАРКА грађевинарства, саобраћаја и инфраструктуре Александра Софронијевић изјавила је да је у 2025. изграђено 73,4 км аутопутева и брзих саобраћајница и најавила да ће ове године бити завршено још 134 км и завршена два путна коридора, да ће бити настављен упис бесправних објеката, за које је до сада стигло више од пола милиона пријава, као и да ћемо у 2026. по први пут добити Просторни план Србије.
02. 01. 2026. у 20:18
МИНИСТАРСТВО ОДБРАНЕ РУСИЈЕ СЕ ХИТНО ОГЛАСИЛО : Ево да ли је било напада унутар граница Харкова
РУСКО Министарство одбране саопштило је да руска војска није извела било какве нападе унутар градских граница Харкова.
02. 01. 2026. у 20:08
Boris
15.01.2021. 14:21
Taj covek je na sumnjiv nacin izabran
Kojadin
15.01.2021. 14:36
@Boris - Ako si primetio da su ,, sklonili listice ,, pre upada gradjana. Ovde su naredili zapalete...
isto tamo isto amo
15.01.2021. 14:36
b a j d e n = d i n k i ć