УЖАС У КОВИД БОЛНИЦИ: Мушкарац ухапшен, напао медицинску сестру док му је узимала брис (ВИДЕО)
МУШКАРАЦ познат само под презименом Ли завршио је у затвору на седам дана и мора платити 300 јуана (38 евра) казне због напада на медицинску сестру док му је узимала брис како би га тестирала на корона вирус.

Фото: Принтскрин
Сигурносне камере у болници у кинеском граду Ђилин забележиле су шокантан тренутак када је мушкарац ударио жену обучену у заштитно одело по глави. Инцидент се догодио 22. новембра, преноси Дејли мејл.
Мушкарац је у пратњи жене отишао у болницу да изврши тест нуклеинске киселине, који укључује узимање бриса задњег дела грла. Полицији је након инцидента признао да је осећао "нелагодност у грлу". Медицинска сестра је неколико секунди након ударца мирно стајала, а затим је побегла док је Ли викао на њу.
Полиција из Ђилина је у изјави рекла да је Ли признао напад и "изразио кајање због свог недела".
Он је само један у низу осуђених дела повезаних са епидемијом коронавируса.
Власти у Пекингу потврдиле су да су казниле око 6.000 људи од јануара до августа због различитих инцидената, укључујући ширење гласина, прикривање заразе и непоштовање епидемиолошких мера.
Али Ма Ђиангуо је погубљен у јулу због злочина везаног за епидемију.
Ножем је насмрт убио двоје запослених у центру за испитивање коронавируса и сматра се првом особом која је осуђена на смрт због кривичног дела повезаног са инфекцијом.

"ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ" Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама
ЗАМЕНИК председника Савета безбедности Русије и председник странке Јединствена Русија Дмитриј Медведев оптужио је данас западне земље да организују протесте и мешају се у изборне процесе других земаља да би одржале своју доминацију.
31. 07. 2025. у 17:01

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

3О ЛЕТА ОД "ОЛУЈЕ" - РУДАН ОШТРО О ХРВАТИМА: "Колико је Срба плутало у бунарима јер се нису укрцали у тракторе..."
ВЕДРАНА Рудан је коментарисала политичку и друштвену климу у Хрватској.
03. 08. 2025. у 16:23
Коментари (1)