"БИЛ ЈЕ СЕКСУАЛНИ ПРЕДАТОР": У постхумној књизи главна актерка "афере Моника" открива Клинтонове - два најкорумпиранија политичара на свету
21. 11. 2020. у 22:18
КЛИНТОНОВИ су велики јадници!
Повезане вести
СРБИ ЈЕ НЕ МИРИШУ, КРИВЕ ЗА БОМБАРДОВАЊЕ Добила Греми, а памте је и по прељубничком скандалу са Моником Левински и Билом Клинтоном
ПРИЛИКОМ преузимања награде некадашња прва дама САД се нашалила да није ни знала како људи који "немају слуха" могу добити Греми.
18. 12. 2025. у 18:34
Најновије из рубрике
ОТМИЦА БРОДА "МАРИНЕРА" ЈЕ ПИРАТЕРИЈА 21. ВЕКА Слуцки: САД све више делују по принципу "закона силе", игноришући "силу закона"
ЗАПЛЕНА руског танкера "Маринера" представља кршење поморског права и конвенција УН, изјавио је председник Одбора за спољне послове руске Думе Леонид Слуцки.
07. 01. 2026. у 21:52
АМЕРИЧКИ ПИРАТИ БЕЗ ТРУНКЕ СРАМА Бела кућа: Брод није руски, пловио је под лажном заставом (ВИДЕО)
ТАНКЕР Маринер такође не припада ниједној одређеној земљи и пловио је „под лажном заставом“, саопштила је Бела кућа.
07. 01. 2026. у 21:45
РУСИ НАПРЕДУЈУ КА СЛАВЈАНСКУ Зеленски је оптимиста: Крај рата за 6 месеци, али под чијим условима?
РАТ би могао да се заврши у року од шест месеци казао је Владимир Зеленски током свог говора на церемонији отварања кипарског председавања Саветом Европске уније.
07. 01. 2026. у 21:06
НИЈЕ ШТЕДЕО СЕБЕ ДА СПАСИ ДРУГЕ: Исповест францускиње Викторије о херојству Стефана Ивановића
Француска тинејџерка Викторија, која је међу првима успела да се инстинктивно спасе са своје четири пријатељице, испричала је како је Стефан Ивановић спасавао унесрећене из бара "Сазвежђе" у Кран-Монтани.
07. 01. 2026. у 20:55
АМЕРИЧКИ МЕДИЈИ: Републиканци у Конгресу не очекују распоређивање војске САД у Венецуели
РЕПУБЛИКАНЦИ у америчком Конгресу навели су да не очекују да ће америчке снаге бити распоређене у Венецуели након хапшења и свргавања председника Николаса Мадура, преноси данас Блумберг.
07. 01. 2026. у 20:45
Prellee
21.11.2020. 23:01
Da, bully i jedno i drugo.Onda bi se okrenuli svijetu i radili, izivljavali se, bombardovali po izgovorom da nekoga treba promjeniti a inace oni olicenje evil-a.Zlo i divljastvo u jednom.
DEDA RAKA
21.11.2020. 23:14
Joj, otkrila rupu na saksiji ! Svi Ameri su takvi ljudi - svi to znaju al' se prave ludi !
Juca
22.11.2020. 00:16
Ceo svet zna da su Oboje pervezni seksualni manijaci bez srama i drama !