ЈОШ РУСА СЛЕТЕЛО У ЈЕРЕВАН: Два авиона са руским оклопним транспортерима и војницима стигла у Јерменију (ВИДЕО)
ДВА авиона Ан-124 „Руслан“, руске војно-транспортне авијације допремила су на аеродром у Јеревану оклопну технику и војнике, јединице 15 мировњачке бригаде, саопштило је Министарство одбране Русије.
Фото: Принтсцреен/Твитер/@mod_russia
- Два авиона Ан-125, војно-транспортне авијације Ваздушно-космичких снага Русије, која су полетела са аеродрома Уљановск-Восточни, слетела су на аеродром у Јеревану. Авиони су допремили оклопне транспортере БТР-82А, средства за логистику, као и 30 војника - наводи се у саопштењу.
За реализацију задатака мировне мисије, спречавања могућих инцидената и осигурања безбедности руских војника организована је стална сарадња са Генералштабовима војски Азербејџана и Јерменије.
За контролу режима прекида ватре у зони Нагорно-Карабаха распоређен је руски контингент који броји 1960 војника и 90 транспортера, као и 380 аутомобила и специјалне технике.
(Спутњик)
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ТУГА У КАРАБАХУ: Азерски војник са врха хришћанске светиње виче "Алаху акбар" (ВИДЕО)
14. 11. 2020. у 21:20
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
ФАРМЕР ОСТАВИО 5 КРАВА НА ПУСТОМ ОСТРВУ: 130 година касније научници нису могли да верују шта виде
ПРИЧА о пет крава остављених на изолованом острву Амстердам у Јужном океану прерасла је у једно од најнеобичнијих поглавља модерне биологије.
14. 05. 2026. у 14:24 >> 20:55
Коментари (1)