ВАНРЕДНО СТАЊЕ ДО ФЕБРУАРА: У Француској за један дан 385 мртвих
ЈОШ 385 пацијената преминуло је у среду у Француској од вируса корона. У земљи сада има 38.674 жртава ковида 19.

Фото. АП
Такође, за један дан заразило се чак 40.558 особа, што је број укупно инфицираних попело на 1.543.321.
На респираторе је у среду прикључено чак 540 људи, и сада их има преко 4.000. Капацитети на интезивној нези у Паризу су попуњени са чак 86 одсто, док су у појединим регионима већ пребукирани.
После првобитног неуспелог покушаја у уторак увече због недовољног присуства посланика владајуће странке, француска скупштина је у среду увече ипак у поновљеном гласању продужила ванредно здравствено стање све до 16. фебруара.
Препоручујемо

АУСТРИЈСКИ ЦРНИ РЕКОРД: По први пут више од 6.000 новозаражених короном
04. 11. 2020. у 13:13

У ИТАЛИЈИ ЗАТВАРАЊА У "ЦРВЕНИМ РЕГИОНИМА": Ступају на снагу пооштрене анти-ковид мере
04. 11. 2020. у 12:57

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије
ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.
30. 04. 2025. у 16:55

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

ХАОС И ДРАМА НА САБАЛЕНКИНОМ МЕЧУ: Свађа. прозивке и на крају одлазак без руковања (ВИДЕО)
БЕЛОРУСКИЊА Арина Сабаленка савладала је Марту Костјук из Украјине за пласман у полуфинале мастерса у Мадриду, а то је било све само не обичан меч.
01. 05. 2025. у 09:30
Коментари (0)