ВЕЛИКИ СКАНДАЛ: Бела кућа демантовала "Фајненшел тајмс" - Трамп није позивао Зеленског да нападне Москву
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп није у разговору позвао украјинског председника Владимира Зеленског да нападне Москву и Санкт Петербург, супротно писању листа "Фајненшел тајмс" (Финанциал Тимес), саопштила је данас портпаролка Беле куће Керолајн Ливит.
Foto AP
- "Фајненшел тајмс" је познат по томе што вади речи из контекста како би добио више прегледа док њихове новине умиру. Председник Трамп је само поставио питање, није додатно подстицао убијања - рекла је Ливит за Фокс њуз.
Она је истакла да Трамп "неуморно ради" на окончању сукоба у Украјини.
(Танјуг)
БОНУС ВИДЕО:
"СТАЗЕ КОСМЕТА": Сушиће - Епизода 2
Препоручујемо
"РУСИЈА ЖЕЛИ ДА СХВАТИ" Лавров: Шта стоји иза Трампове изјаве о року од 50 дана
15. 07. 2025. у 14:01
ТРАМП: Одем кући, кажем Меланији да сам имао диван разговор са Путином, а она мени...
15. 07. 2025. у 12:11
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника
Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.
28. 04. 2026. у 20:51
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
Шта се то десило на граници Украјине и Белорусије? Зеленски бесан, прети комшијама: "Спремни смо!"
ПРЕДСЕДНИК је такође најавио да Украјина припрема неколико нових пакета санкција који ће бити уведени одмах и у блиској будућности.
03. 05. 2026. у 09:37
Коментари (0)