ИМАО ЈЕ ШТА ДА КАЖЕ: Трамп прокоментарисао Макронов скандал (ФОТО)

Ђорђе Грмуша
Ђорђе Грмуша

30. 05. 2025. у 21:10

НЕ знам шта се догодило, али саветујем да се врата држе затворена, рекао је амерички председник Доналд Трамп коментаришући недавну "брачну свађу" француског председника Емануела Макрона и његове супруге Брижит.

ИМАО ЈЕ ШТА ДА КАЖЕ: Трамп прокоментарисао Макронов скандал (ФОТО)

Фото: X Prinscreen/Профимедиа

Трамп је додао да је разговарао са Макроном после тога и да се уверио да је у породици француског председника све у реду.

Председнички пар је недавно боравио у Ханоју, а свет је обишао снима на којем Макрон по слетању на аеродром добија шамар од своје супруге Брижит.

Француски председник је негирао да се посвађао са супругом Брижит и рекао да су се он и његова супруга '„шалили, као што често раде".

Foto: X Prinscreen

 

Поменуо је да су и други видео-снимци погрешно протумачени, укључујући '„завере'' о кокаину и свађи са турским председником Реџепом Тајипом Ердоганом, пренео је "Гардијан".

Јелисејска палата је прво саопштила да снимак није аутентичан, већ дело вештачке интелигенције. Али чим су новинари потврдили да је стваран, стигла је и нова верзија истине: „То је само брачна свађа". Још један извор из Јелисејске палате рекао је да се пар „опушта последњи пут пре почетка посете, забављајући се".

(Спутњик)

БОНУС ВИДЕО:

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.

20. 12. 2025. у 09:41

Коментари (0)

МЛАДИ СРБИН ЗАПРЕПАСТИО АМЕРИКУ! Шутира боље од свих Срба - и не, није син Пеђе Стојаковића (ВИДЕО)