ЗЕЛЕНСКИ НЕ ПРИЗНАЈЕ ПОРАЗ: Наша војска остаје у Курској и Белгородској области

Ђорђе Грмуша
Ђорђе Грмуша

27. 04. 2025. у 16:35

УКРАЈИНСКО војно особље остаје у Курској и Белгородској области Русије, изјавио је председник Володимир Зеленски после извештаја главнокомандујућег Оружаних снага Украјине Олександра Сирског о ситуацији на фронту.

ЗЕЛЕНСКИ НЕ ПРИЗНАЈЕ ПОРАЗ: Наша војска остаје у Курској и Белгородској области

Фото: Профимедиа/Принтскрин/гоогле мапс

"Наша војска наставља активне одбрамбене акције у одређеним областима Курске и Белгородске области", рекао је председник.

Према његовим речима, ситуација је и даље тешка у многим областима фронта.

"Већ до средине дана било је скоро 70 руских напада на наше положаје. Борбе се настављају. Окупатор наставља са покушајима офанзиве... Највећи део борби је на правцу Покровск, Краматорск, Лиманск и Курск“, рекао је Зеленски.

(Унијан)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ИНЦЕСТ УНИШТИО ПОРОДИЦУ: Глумици брат крстио ћерку, а она га завела и родила му сина

ИНЦЕСТ УНИШТИО ПОРОДИЦУ: Глумици брат крстио ћерку, а она га завела и родила му сина

СЛАВНА глумица Грета Скаки у једном моменту је била тема свих медија, након што је обелодалила да је у романси са својим братом од тетке Карлом Монтегацом. Ова романса разорила је њену породицу, а њих двоје су се у једном моменту чак и заклели на вечну љубав.

21. 06. 2025. у 10:39

Коментари (1)

БОТОВИ ВОДЕ СЛЕДЕЋИ БИКОВСКИ ТРЕНД ЗА МЕМЕ КРИПТОВАЛУТЕ – Снортер даје предност дегенима, ICO  премашио 1 милион долара