УХАПШЕН ДУТЕРТЕ: Бившем председнику Филипина стављене лисице по потерници Интерпола

Марија Стевановић
Марија Стевановић

11. 03. 2025. у 07:56

БИВШИ председник Филипина Родриго Дутерте ухапшен је у Манили по доласку на аеродром и по потерници Интерпола, а на основу налога Међународног кривичног суда.

УХАПШЕН ДУТЕРТЕ: Бившем председнику Филипина стављене лисице по потерници Интерпола

Фото: AP Photo/Bullit Marquez, File

Налог се односи на истрагу војне операције против наркотика у којој су наводно 2016. године убијени ненаоружани осумњичени наркодилери.

Дутерте који се налазио у Хонгконгу поручио је да је спреман да буде ухапшен и да се суочи с последицама.

(Танјуг)

БОНУС ВИДЕО:

СРБИЈА, РЕГИОН, СВЕТ: Гост подкаста Јелена Киш И ЕП9

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПРИШТИНСКА АДМИНИСТРАЦИЈА УБРЗАНО ЧИСТИ ПОКРАЈИНУ ОД СРБА Хитно се огласило руско Министарство спољних послова - То је лицемерно!

"ПРИШТИНСКА АДМИНИСТРАЦИЈА УБРЗАНО ЧИСТИ ПОКРАЈИНУ ОД СРБА" Хитно се огласило руско Министарство спољних послова - "То је лицемерно!"

КОРИСТЕЋИ успех на недавним парлементарним изборима, приштинска администрација форсира чишћење покрајине од српског становништва, саопштено је из Министарства спољних послова Русије.

04. 02. 2026. у 13:32

Коментари (0)

ОТЕРАО ИХ СА БИНЕ: Бијело дугме свирало Титу само 8 секунди