"НЕЋЕМО ГА ЈОШ ДУГО ТОЛЕРИСАТИ!" Трамп полудео због Зеленског - Овај човек не жели мир...
03. 03. 2025. у 20:13
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп назвао је речи шефа кијевског режима Владимира Зеленског да је „сукоб у Украјини далеко од краја“ најгором изјавом, коју САД више неће толерисати.
Повезане вести
АМЕРИЧКИ МЕДИЈИ ТВРДЕ: Трамп и Зеленски разговараће без европских лидера
САСТАНАК америчког председника Доналда Трампа са шефом украјинског режима Владимиром Зеленским на Флориди одржаће се без учешћа лидера ЕУ, јавља Си-Ен-Ен, позивајући се на званичнике.
27. 12. 2025. у 13:20
БЕЛА КУЋА ПОТВРДИЛА: Састанак Трампа и Зеленског на Флориди
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп састаће се са Владимиром Зеленским у недељу на Флориди, објавила је Бела кућа. Према распореду америчког лидера, билатерални разговори одржаће се у 15:00 часова по локалном (21:00 по средњоевропском времену) у Палм Бичу. Планирано је да се новинарима дозволи да присуствују догађају.
27. 12. 2025. у 07:53
Најновије из рубрике
ФРАНЦУЗИ СЕ ОСРАМОТИЛИ: Крили где је њихо понос војске, па се одали на невероватно НАИВАН начин! Страва отерала Де Гола, а крив је - тренинг
МЛАДИ официр франуцске морнарице био је на трчању, правећи кругове око палубе брода на којем је радио. Како би пратио учинак, нешто више од седам километара пређених за тридесет и пет минута, користио је паметни сат који бележи трчање и отпрема активности у апликацију, креирајући тако мапу која је приказивала његову локацију. Ипак, оно што није било планирано, јесте да се прикупљени подаци објаве јавно на интернет.
21. 03. 2026. у 18:02
КРВАВИ ОБРАЧУН НА ПАЦИФИКУ: Убила их САД војска - брза смрт! Из посаде један преживели (ВИДЕО)
ТЕЛА убијених и једног преживелог пронађена су на лицу места.
21. 03. 2026. у 17:37
уживоОПШТИ ХАОС НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: ИДФ негира улогу у нападу на Натанз, Русија позива на међународну процену ситуације, узбуне у Бахраину (ВИДЕО)
22. дан рата на Блиском истоку.
21. 03. 2026. у 07:33 >> 17:31
ВИДИТЕ ЛИСТУ: 22 земље се укључиле у рат у Заливу - Британија, Немачка, Француска, Јапан, УАЕ, Јужна Кореја, Бахреин...
"ОШТРО осуђујемо недавне иранске нападе на ненаоружане трговачке бродове у Заливу, нападе на цивилну инфраструктуру, укључујући нафтна и гасна постројења, и де факто затварање Ормуског мореуза од стране иранских снага“, наводи се између осталог у саопштењу коалиције од 22 земље које се прикључују у борби за сигуран пролазак кроз Ормуски мореуз.
21. 03. 2026. у 16:58
"ПРВО НАФТА, ПА НОВАЦ" Мађари објаснили: Зеленски греши
МИНИСТАР спољних послова и трговине Мађарске Петер Сијарто изјавио је данас да Будимпешта неће подржати слање новца Украјини док траје, како је навео, "нафтна блокада", одбацујући тврдње украјинског председника Володимира Зеленског да ће ЕУ пронаћи начин да одобри кредит од 90 милијарди евра.
21. 03. 2026. у 16:08
Коментари (0)