ТУЛСИ ГАБАРД: Избор између просперитета и нових ратова

НОВЕМБАРСКИ избори за Американце нису само избор између демократа и републиканаца, каже бивша чланица америчког Конгреса Тулси Габард.

ТУЛСИ ГАБАРД: Избор између просперитета и нових ратова

Фото: ЕПА

Она је у интервјуу за Фокс њуз рекла да се овога пута ради о избору између слободе, мира и просперитета Сједињених Држава, за које се Трамп залаже, и нових економских потешкоћа и ратова које су Американци видели у протеклe три и по године под демократском влашћу.

- Оба председничка кандидата, Доналд Трамп и потпредседница Харис, имају два стварна искуства која се могу поредити. И ту не може бити већег контраста - рекла је Тулси.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

Коментари (0)

Компанија Меридианбет – Синоним за успех и верни пријатељ српске кошарке на предстојећем Ф4 турниру