ПОЈАВИЛИ СЕ ЈЕЗИВИ СНИМЦИ ПАДА АВИОНА У ПОЉСКОЈ: "Букнула је ватра... а онда су се чула кола Хитне помоћи" (ВИДЕО)

Дејана Калинић
Дејана Калинић

12. 07. 2024. у 15:44

АВИОН М-346 Биелик срушио се на писту аеродрома Гдиња-Косаково у Пољском приликом обуке за прославу 30. годишњице Ратне ваздухопловне бригаде Пољске.

ПОЈАВИЛИ СЕ ЈЕЗИВИ СНИМЦИ ПАДА АВИОНА У ПОЉСКОЈ: Букнула је ватра... а онда су се чула кола Хитне помоћи (ВИДЕО)

Фото: Принтскрин/Икс/@BNONews

Тренажни летови су изведени у циљу обуке за смотру планирану за сутра.

На друштвеној мрежи Икс појавили су се видео-снимци који приказују како је пад изгледао. Тренутно је у току акција гашења пожара, а на терен су послати и војници.

За сада није познато колико је особа било у авиону, као и да ли има преживелих.

Људи који су сведочили овој несрећи кажу да су авиони летели јако ниско, тик изнад оближњег тржног центра.

- Рекла сам мужу да лете тако ниско и да ће се нешто десити - рекла је госпођа Илона, становница Гдиње за пољске медије.

Она је додала да су видели авион и у следећем тренутку је букнула ватра, те да су сви "стајали и буљили у тај језиви призор".

Онда су чули кола Хитне помоћи и било им је јасно да се нешто страшно догодило.

На фотографијама на друштвеним мрежама приказани су тренуци несреће као и људи који на плажи сведоче језивом пламену.

(Телеграф.рс)

БОНУС ВИДЕО

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.

05. 06. 2025. у 17:05

БЕСНОСЛОВНА ЦИФРА - ХРВАТИ НАВАЛИЛИ: Колико ће Томпсон зарадити од концерта на загребачком хиподрому?

БЕСНОСЛОВНА ЦИФРА - ХРВАТИ "НАВАЛИЛИ": Колико ће Томпсон зарадити од концерта на загребачком хиподрому?

ХРВАТСКИ певач је у промет пустио 19.000 комада одеће, који су разграбљени у рекордном року. Према неким изворима, од концерта ће укупно зарадити 20 милиона евра

15. 06. 2025. у 10:33

Коментари (0)

СПЕКТАКЛ У НАЈАВИ: Новопечени првак Европе укршта копља са увек неугодном четом Чола Симеонеа