СЕЖУРНЕ: Меланшон и његова коалиција не могу да управљају земљом

Novosti online

07. 07. 2024. у 23:14

ФРАНЦУСКИ министар спољних послова Стефан Сежурне поручио је вечерас да Жан-Лик Меланшон и његова коалиција Нови народни фронт који су освојили највише гласова на изборима, не могу да управљају земљом.

СЕЖУРНЕ: Меланшон и његова коалиција не могу да управљају земљом

Фото: Горан Чворовић

Сежурне, који је члан партије ''Препород'' председника Емануела Макрона, истакао је да ће његов центристички савез поставити ''предуслове за било какву дискусију'' и искључио могућност да Француском управљају Меланшон и његова коалиција, преноси Политико.

Његови коментари долазе након што су пројекције показале да се на првом месту након затварања биралишта налази Нови народни фронт, која би могла да освоји између 188 и 199 места у парламенту.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)

ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)

БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.

26. 02. 2026. у 11:01

Коментари (0)

ФУНКЦИЈА! Драгутин Топић дочекао подвиг ћерке Ангелине, а онда добио позив који се не одбија