ЛИСИЦЕ НА РУКЕ ШАМАРИНУ: Ухапшен заменик начелника Генералштаба
ШЕФ Главне управе за везе Оружаних снага Русије и заменик начелник Генералштаба Вадим Шамарин ухапшен је данас због сумње за примање мита.

Фото Д. Дозет
- Суд је одобрио захтев истраге за одређивање превентивне мере у виду притвора за Вадима Шамарина - речено је из војног суда 235. гарнизона, преносе РИА Новости.
Руски медиј додаје да се сумња да је генерал-пуковник примао мито "у нарочито великим размерама".
Шамарину прети казна до 15 година затвора по оптужби за примање мита у посебно великим размерама, речено је за РИА Новости у војном суду.
БОНУС ВИДЕО: ХАРКОВ УРУШЕН - Зграде, аутомобили оштећени И 20 повређених у гранатирању
Препоручујемо

"ОВО ПИТАЊЕ СЕ РАЗМАТРА": Пољска о могућности примене ПВО система против руских ракета
23. 05. 2024. у 08:24

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио
ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.
05. 06. 2025. у 17:05

СРПСКА ПОСЛА: Никола Јокић запањио свет! Вратио се у Србију и урадио ОВО (ВИДЕО)
НИКОЛА Јокић је најбољи кошаркаш планете, али дајте му лопту и биће најбољи у сваком спорту. То је показао још једном.
08. 06. 2025. у 08:54

"ПЛАНИРАМ СВОЈУ САХРАНУ" Водитељка о тешкој болести
ЗВЕЗДА ријалити емисије „The Real Houswives of Beverly Hills“ и водитељка Теди Меланкамп (43), суочава се с тешком болешћу. Оперисала је тумор на мозгу, али се болест проширила и на плућа. Теди је открила да њен отац, рок легенда Џон Меланкамп (73), већ планира њену сахрану.
15. 06. 2025. у 21:19
Коментари (0)