КУЋЕ "СРАВЊЕНЕ СА ЗЕМЉОМ", ИМА И МРТВИХ: Торнадо направио хаос, језиви снимци круже интернетом (ВИДЕО)

Дејана Калинић
Дејана Калинић

15. 03. 2024. у 14:42

ДВЕ особе су погинуле, а најмање 39 је повређено у торнаду који је погодио америчке државе Индијану, Охајо и Арканзас, саопштили су данас званичници.

КУЋЕ СРАВЊЕНЕ СА ЗЕМЉОМ, ИМА И МРТВИХ: Торнадо направио хаос, језиви снимци круже интернетом (ВИДЕО)

Foto: Printskrin/usatoday

Шериф округа Логан из Охаја Рендал Додс навео је да су се две смрти догодиле у селу Лејквју где је торнадо погодио парк покретних кућа, преноси Ен-Би-Си (НБЦ) њуз.

Званичници су навели у четвртак да је након што је торнадо погодио америчке државе, полиција помагала у потрази и спасавању у граду Винчестеру у Индијани, објавио је Ен-Би-Си (НБЦ) њуз.

Начелник полиције Индијане Даг Картер рекао је на конференцији за новинаре да су неке куће у Винчестеру сравњене са земљом.

Широм Охаја, Индијане и Тексаса пријављено је јуче осам торнада од којих је некима процењена ширина на пола миље.

(Танјуг)

БОНУС ВИДЕО: Борци против Тесле

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама

"ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ" Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама

ЗАМЕНИК председника Савета безбедности Русије и председник странке Јединствена Русија Дмитриј Медведев оптужио је данас западне земље да организују протесте и мешају се у изборне процесе других земаља да би одржале своју доминацију.

31. 07. 2025. у 17:01

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.

22. 07. 2025. у 20:54

Коментари (0)

ЈЕДИНО РЕШЕЊЕ: Шешељ открио шта држава хитно мора да уради