ТУГА: Дечак (12) имао проблема са дисањем и плућима, само пар сати после прегледа лекара изненада преминуо

Дејана Калинић
Дејана Калинић

24. 02. 2024. у 11:47

АНДРЕА Винћенци (12) преминуо је у болници Регина Маргарита у Торину где је доведен јер се жалио на проблеме са срцем. Међутим, након што је на прегледу установљено да може да иде кући, малишан је преминуо.

ТУГА: Дечак (12) имао проблема са дисањем и плућима, само пар сати после прегледа лекара изненада преминуо

Фото: Принтскрин

Дечак је био у Хитној помоћи где му је указано на то да можда болује од упале плућа, али је након прегледа отпуштен кући.

Неколико сати касније, његово стање се погрошало и дечак је преминуо.

О овом случају ће највероватније бити отворена истрага, преносе италијански медији, а болница је наложила хитну обдукцију тела.

- Желимо да изразимо наше саучешће породици и обавештавамо све да смо предузели све хитне процедуре - рекли су из болнице.

- Евалуације и додатне провере захтевају неколико дана рада, али одмах можемо да кажемо да су обављене све неопходне провере и да су сви протоколи испоштовани - додали су.

Дечак је био перспективан фудбалер и члан тима Гасино Сан Рафаеле који су изразили дубоко саучешће породици због трагичног догађаја.

(Телеграф.рс)

БОНУС ВИДЕО: ЕМОТИВАН СУСРЕТ НАКОН ЗАРОБЉЕНИШТВА: Израелску децу коју је ослободио Хамас дочекао њихов пас

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИ, ИДИТЕ КУЋИ! Језива политичка порука са трга у Будимпешти, Мађар већ почео да ради по налогу Брисела (ВИДЕО)

"РУСИ, ИДИТЕ КУЋИ!" Језива политичка порука са трга у Будимпешти, Мађар већ почео да ради по налогу Брисела (ВИДЕО)

ВЕЛИКИ политички заокрет у Мађарској најавио је лидер опозиционе Тисе Петар Мађар, који је после изборне победе поручио да земљу чека обнова пуног учешћа у Европској унији и НАТО, миран пренос власти и озбиљно преуређење државног врха.

13. 04. 2026. у 07:27

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Коментари (0)

Евролига донела хитну одлуку! Црвена звезда иде у Атину на завршни турнир, велико славље на Малом Калемегдану!