ТАТЈАНА НАРУЧИЛА УБИСТВО СУПРУГА: Понудила два милиона долара, али је он све разоткрио и сковао освету (ФОТО/ВИДЕО)
ТАТЈАНА Ремли (43) из Калифорније, позната по неуспешној мултимилионској изложби коња у Сан Дијегу, признала је пред Вишим судом Висте да је унајмила убицу на свог мужа Марка Ремлија (57).
Фото: Фејсбук
Такође је признала кривицу за поседовање напуњеног, скривеног ватреног оружја које није било регистровано на њу, пише Блиц. Друга оптужба у вези са оружјем одбачена је као део споразума о признању кривице. Татјана Ремли осуђена је на три године и осам месеци затвора.
Ухапшена је у августу — отприлике месец дана након што је њен муж открио да је њиховом заједничком пријатељу понудила два милиона долара да га убије.
Марк је отишао код власти након што је за заверу сазнао од истог пријатеља којег је подмитила његова отуђена жена. Он је истражитељима рекао да је она спалила и његову кућу неколико дана пре него што је покушала да организује убиство.
Инцидент се догодио након бурног 12-годишњег брака, током којег су организовали вишемилионску, 45. коњичку акробацију на сајму Дел Мар у Сан Дијегу под називом "Валитар".
Али након само неколико емисија, све је отказано.
У мају је Татјана Ремли оптужила свог мужа да јој је у једном инциденту прислонио пиштољ на главу, јурио је ножем, као и да је пуцао из пиштоља у њиховој кући током свађе. Такође је навела да ју је пријатељ сексуално напао држећи је на нишану пиштоља, и то док је Марк био присутан.
Пар је поседовао бројне куће, спортске аутомобиле, чамце и егзотичне кућне љубимце, наводи се у једном захтеву за развод. Међутим, у петицији којом се тражи издржавање супружника, тврдило се да „жена доживљава екстремно финансијско оптерећење".
- Она није у стању да одржи своје реалне месечне трошкове од само 12.000 долара, много мање од онога на шта је била навикла са 50.000 долара - наводи се у петицији.
Према признању њене сопствене мајке, Ремли је имала лоше васпитање услед сексуалног злостављања од стране члана породице.
Ремлијев први муж - Кен Вулкот - бивши сувласник НБА тима "Сијетл Суперсоникс" - окривио је за сталне проблеме своје бивше управо васпитање.
- У суштини, Татјана је била у заточеништву око 10 година (9-20 година) са мало, ако икаквим, контактом са спољним светом, образовањем, друштвеном интеракцијом или структуром - рекао је он за The Post.
Препоручујемо
ЗБОГ УКЛАЊАЊА С ГЛАСАЧКОГ ЛИСТИЋА У КОЛОРАДУ: Трамп поднео жалбу Врховном суду
03. 01. 2024. у 23:44
РУСИЈА ПОНОВО БРУЈИ О ИЗЈАВИ ВУЧИЋА: Речи председника о санкцијама ударна вест у руским медијима
РУСКА агенција ТАСС преноси као ударну вест изјаву председника Србије Александра Вучића који је рекао синоћ да би, уколико би одлучио да уведе санкције Русији, „издао душу народа“.
06. 05. 2026. у 11:22
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
ШОК НА НАЈЛОН ПИЈАЦИ: Србин купио старе столице, вреде право богатство (ВИДЕО)
НА први поглед, чиниле су се као још један комад старог намештаја, али је искусно око препознало о чему је реч.
07. 05. 2026. у 10:25
Коментари (0)