ДЕВОЈЧИЦУ (11) ИЗБО ИСПРЕД КУЋЕ, ПА КРЕНУО У КРВАВИ ПИР: Ужас у Њујорку, убијено двоје деце и двоје одраслих! (ФОТО/ВИДЕО)

ДВОЈЕ деце и двоје одраслих убијено је у једној кући у Квинсу рано јутрос, а за убиство се сумњичи члан породице, којег је полиција неутралисала.

ДЕВОЈЧИЦУ (11) ИЗБО ИСПРЕД КУЋЕ, ПА КРЕНУО У КРВАВИ ПИР: Ужас у Њујорку, убијено двоје деце и двоје одраслих! (ФОТО/ВИДЕО)

Фото: Принтскрин Јутјуб/ CBS New York

Језиви злочин догодио се око 5 сати ујутру, а полицију је позвала млађа женска особа, која је рекла да јој је рођак побио целу породицу. Једна патрола одмах је упућена на лице места, а осумњиченог Кортнија Гордона (39) су затекли како покушава да побегне.

Полицајци су изашли из возила и кренули ка мушкарцу који је носио торбу,  а када су му се обратили, он је извукао нож и једног полицајца је убо у врат и груди, а другог у пределу главе. Тада је један од њих успео да извуче пиштољ и упуца Гордона, који је касније у болници подлегао повредама.

На лице места убрзо су стигле и друге полицијске екипе, које су затекле стравичан призор. Девојчица (11) пронађена је у локви крви испред куће. Иако је одмах пребачен у болницу, убрзо је преминула од задобијених повреда. У кући су пронађена тела дечака (12), жене (44) и мушкарца старог око 30 година.

Пронађена је и старија жена са тешким телесним повредама. Верује се да јој је осумњичени нанео неколико убода ножем. Она је такође пребачена у болницу и налази се у тешком стању, јавља ББЦ.

Полиција верује да су све жртве убијене истим кухињским ножем, који је и пронађен на месту злочина. Према наводима медија Гордон је раније хапшен због породичног насиља. Он је наводно био у посети породици коју је свирепо убио. У току је истрага, а из полиције су навели да је у току саслушање младе особе која је позвала полицију и пријавила убиство.

У овом тренутку мотив напада није познат.

(Телеграф)

БОНУС ВИДЕО - ОТАЦ ПРОНАШАО ТЕЛА СИНА И СНАЈЕ: „Дозивао сам "Игоре", није реаговао – већ су били мртви“

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

НЕ ЖЕЛИМ ПРЕГОВОРЕ Трамп брутално запретио: Напади на Иран биће настављени док не пристану

"НЕ ЖЕЛИМ ПРЕГОВОРЕ" Трамп брутално запретио: Напади на Иран биће настављени док не пристану

ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп изјавио је данас да ће амерички ваздушни удари на Иран бити настављени и наредних дана, уз упозорење да ће бити све интензивнији уколико Техеран не пристане на споразум, додајући да тренутно не жели преговоре са Ираном.

15. 07. 2026. у 20:30

Коментари (0)

ХРАБРО ЗА НАСТАВАК ЕВРОПСКОГ СНА: Војводина јури гол заостатка на Групама арени