РАЗМЕНИЛИ МИШЉЕЊА О ИЗГЛЕДИМА ЗА ДЕБАТУ: Лавров разговарао са јерменским колегом о ситуацији у Нагорно-Карабаху
РУСКИ министар спољних послова Сергеј Лавров разговарао је данас телефоном са јерменским колегом Араратом Мирзојаном о ситуацији у Нагорно-Карабаху и процесу нормализације јерменско-азербејџанских односа, саопштило је руско Министарство спољних послова .

FOTO: Tanjug/AP
- Шефови дипломатије разговарали су о тренутном стању ствари у Нагорно-Карабаху и о процесу нормализације јерменско-азербејџанских односа - наводи се у саопштењу руског министарства, преноси Риа новости.
Како се додаје, они су разменили и мишљења о изгледима за дебату о питању Нагорно-Карабаха у Савету безбедности УН .
Азербејџанска гранична служба је у априлу поставила контролни пункт на граници са Јерменијом на почетку пута у коридору Лачин, који води до Степанакерта.
У децембру 2022. године, тај пут су блокирали азербејџански активисти за заштиту животне средине у знак протеста против, како су навели, нелегалне експлоатације минералних налазишта у Нагорно-Карабаху.
БОНУС ВИДЕО: РУСИЈА - Калашњиков представио нову верзију јуришне пушке АК-19

ОВА МАЈКА ЈЕ ПОСЕБНА: Разлог су њена деца, а ево и зашто (ВИДЕО)
ОНИ су Илија, Јована и Василије Хаџи-Пурић, полазници Центра за таленте "Никола Тесла".
10. 09. 2025. у 12:13 >> 20:43

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане
ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.
25. 08. 2025. у 13:15

У ЈЕКУ ДАЧИНОГ РАЗВОДА: Огласила се Наташа Беквалац
ЋЕРКА певачице Наташе Беквалац и бившег ватерполисте Данила Икодиновића, Хана Икодиновић, недавно је напустила Србију и са мајком отишла у Мадрид, где ће се школовати.
16. 09. 2025. у 19:27
Коментари (0)