НЕМА ДОГОВОРА? О чему су разговарали Путин и Лукашенко
НА састанку руског председника Владимира Путина и његовог белоруског колеге Александра Лукашенка није било конкретних договора, јер је одржан у циљу синхронизације приступа и размене мишљења, саопштио је Кремљ.

Фото: Танјуг/АП
- Састанак Путина и Лукашенка је са циљем упоређивања приступа и размене ставова - рекао је новинарима портпарол Кремља Дмитриј Песков, преноси ТАСС.
На питање да ли су постигнути неки споразуми у комуникацији двојице лидера, Песков је рекао: „Не, није био циљ да се постигне било какав договор“.
Он је додао да су листу главних тема дневног реда изнели сами шефови држава, када су се прекјуче састали први пут у Санкт Петербургу.
У Стрелни код Санкт Петербурга у недељу и понедељак су одржани дводневни разговори између руског председника Владимира Путина и његовог белоруског колеге Александра Лукашенка.
БОНУС ВИДЕО: ПУТИН НА БОЖИЋЊОЈ ЛИТУРГИЈИ - Председник Русије у Храму Христа Спаситеља у Москви
Препоручујемо

НИШТА БЕЗ "ВЕЛИКОГ БРАТА" Лукашенко неће без Путина: Ако он иде на самит УН, идем и ја
06. 07. 2023. у 16:03

ОВО ЈЕ АНДРЕЈ ПОПОВИЋ: Прича о њему и успесима које постиже је невероватна (ВИДЕО)
ШАМПИОНИ У ФОКУСУ: Андреј Поповић млади физичар из Кикинде
17. 09. 2025. у 13:52

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане
ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.
25. 08. 2025. у 13:15

"ТАЈ ЧОВЕК ЈЕ СРАМОТА, НЕ ПОШТУЈЕ КРАЉА!" Трамп током сусрета с Чарлсом прекршио протокол, људи љути
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп и прва дама Меланија бораве у Виндзору, а њихов сусрет са краљем Чарлсом III већ је изазвао бурне реакције због кршења строгог краљевског протокола, пише Unilad.
17. 09. 2025. у 16:41
Коментари (0)