ВИШЕ ОД 100 ПУТА: Украјинске снаге гађале село у Белгородској области Русије касетном муницијом
УКРАЈИНСКЕ снаге гађале су село Журављовка у Белгородској области Русије, испаливши три пројектила са касетном муницијом из вишецевног бацача.
FOTO: Tanjug/AP
- У Белгородској области 21. јула је испаљен 21 артиљеријски пројектил и три са касетним пуњењем из вишецевног бацача. Такође у нападу је коришћен и један дрон-камиказа а на село је испаљено десет граната - рекао је губернатор региона Вјачеслав Гладков.
На село Шчетиновка испаљено је девет артиљеријских пројектила и две гранате, а са дрона је бачена експлозивна направа.
Гладков је рекао да су украјинске снаге јуче више од 100 пута гађале територију Белгородску област.
(Спутњик)
БОНУС ВИДЕО:
СТИГЛО ПОЈАЧАЊЕ ЗА РУСКУ МОРНАРИЦУ: Најбољи систем противваздушне одбране кратког домета
Препоручујемо
РАТ У УКРАЈИНИ: Зеленски тражи заседање НАТО због ситуације у Црном мору; Кијев развија свој ПВО (ФОТО/ВИДЕО)
22. 07. 2023. у 07:12 >> 22:25
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
НАЈБОГАТИЈА ПЕВАЧИЦА БАЛКАНА: Маја за годину зарадила 92 милиона и ПРЕСТАЛА ДА ПЕВА на свадбама
ПРЕ тачно три године, певачица је донела изненађујућу одлуку да трајно престане да пева на свадбама.
26. 05. 2026. у 20:30
Коментари (1)